Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Más is érezte már azt, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érezte már azt, hogy soha sem fog találni senkit, akit tudna szeretni és őt is viszont szeretnék?

Figyelt kérdés
Jó lenne olyan történeteket olvasni, hogy végül megtalálta mindenki a számára megfelelőt.
2019. nov. 15. 17:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, de én már rég nem vagyok tini.
2019. nov. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen de mostanság telve vagyok reménnyel végre tudom mit akarok és megfogom találni. Ezelőtt nem tudtam nem ismertem magam igazán
2019. nov. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Rengetegszer éreztem így. Nem tudtam menekülni a gondolattól, hogy nincsenek barátaim, illetve hogy egyedül halok meg.


És akkor az olvasásba menekültem, és rájöttem hogy nem így van. Megtanultam értékelni a kapcsolataim és elkezdtem reménykedni. És ez a remény fel-fel is csillan néha.

2019. nov. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
25%
Tini kategóriában ne haldokolj már ennyire...
2019. nov. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen. Valahogy soha nem volt kölcsönös. Akit szeretni tudtam, annak nem kellettem. És fordítva.

És sajnos már nem is vagyok fiatal. Szerintem már nem is lesz.

2019. nov. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Éreztem. Mindig akik tetszettek azoknak nem tetszettem és akiknek én tetszettem azok nálam nem jöhettek szóba. De telt az idő megismertem magam és így, hogy már tudom mit keresek nem is olyan nehéz ez.
2019. nov. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem sem kell haldokolni és reményvesztettnek lenni egy tininek. Szedd már össze magad és barátkozz valakivel. Ott az iskola. Ott a canteen. Menj és beszélgess emberekkel.


Ha viszont szerelemről van szó..akkor hagyjál.

2019. nov. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
38%

Most is pont ezt érzem és nagyon szar 😔

Pár napja is offoltak engem(miutan kavartam a sraccal) , de nem is ez a baj, hanem hogy soha senkinek nen jovok be, a nagyon durvan szep baratnoim, akikert meg mindenki oda van, traktaljak bekem, hogy igenis szep vagyok. Pedig tudom, hogy nem. Es sajnalon, de nen tudok szep befejezest adni, mert ez nem egy disney mese, hanem a valosag. Es a valosagban engem csak kihasznalni akarnak a fiuk. Szovak en mindenkit offolok mostantol es legalabb senki nem fog megbantani. Igy aztan tenyleg egyedul halok meg, de legalabb nem fogok sirni tobbet 😐

2019. nov. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Utolsó elég letargikus volt. De majd változik.


Egyébként ez a kérdezőnek is szól, szedd össze magad. A pozitív gondolkozás sokat segít, és szimpatikusabb is leszel tőle mások szemében.

2019. nov. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!