Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért csinálja ezt az exem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt az exem?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Kicsivel több, mint egy hónapja lett vége, több mint egy éves párkapcsolatomnak. Elég sok mindenen keresztül mentünk(voltak rosszak, s jók), én 20 éves vagyok (fiú) ő 17.

Én voltam neki az első nagy szerelme és elég tapasztalatlanok voltunk mindketten párkapcsolat terén, mert nem igazán voltam én sem az aki azonnal beleugrik kapcsolatokba ezért vele együtt 2 komoly barátnőm volt.


Nem kerestük egymást ebben az elmúlt időszakban, de ahogy jelt adtam magamról összezavartam.

Kapcsolatban akar velem maradni, azt mondta, hogy beszéljünk hátha könnyebb neki is a döntés. Ő szakított velem, de azt sem személyesen tette és nem tisztázta le a dolgokat, zárkózott lány kicsit és nehezen beszél az érzéseiről.

Találkoztunk az elmúlt 1 hétben kétszer. Az első alkalommal azt mondta gondolkoznia kell mert nem tudja mit szeretne.

Viszont... ezek után, hogy tartani szerette volna velem a kapcsolatot tegnap találkozott mással, úgy hogy írtam is neki de nem válaszolt és elrejtette magát, hogy tudjam megnézni hol van.

Aztán találkoztunk este és feltettem neki a kérdéseimet, elsőnek nem igazán akarta elmondani kivel találkozott , de megette. Nem igazán zavar ez a történés mert ismerem, hogy milyen... nem szeretném részletezni de tényleg jó lány, sok fiú barátja van és tényleg friendzoneba rakta mindent.

Beszélgettünk, jókat nevettünk, emlékeztünk a múltra stb. Azonban akár hányszor felhoztam, hogy mondja ki mit is szeretne és legyen vége, sosem mondta ki, azt mondta, hogy nem tudja jelenleg mert nem tudja, hogy az agyára vagy szívére hallgason.

Mondtam, hogy akkor szálljon ki a kocsiból és ha nem ad választ akkor hagyjuk egymást, nem akart kiszállni, pár szót váltottunk utána megtette. Lassan kullogot befelé, visszahívtam és azt mondta kíváncsi volt, hogy visszahívom e.

Nagyon sok olyan jelet adott, hogy szeretne velme lenni de mégsem.

Azt mondta, hogy adjak neki egy hetet gondolkozni, de ebbe nem egyeztem bele, mert úgy nem fogok rá várni míg ő mással beszél vagy találkozik.

Ezek után nem tudom, hogy miért teszi ezeket a dolgokat, megérje várni rá vagy felejtsem el örökre?



2020. jan. 5. 18:37
 1/3 A kérdező kommentje:
:D
2020. jan. 5. 19:10
 2/3 anonim ***** válasza:
Törölve lett a kommentem... itt vagyok megint... reméelm elgondolkoztál azon, amit írtam!
2020. jan. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát tudom ez milyen! Exem is ilyen volt! Csak úgy megirta, hogy nem kellek neki és másnap már mással volt és arról is kamuzott! Azt nekem senki ne mondja, hogy nem tud az érzéseiről beszélni! Érdekes én mindig megmondtam a lánynak, hogyan is érzek! Ha nem tudja megmondani, akkor más van a láthatáron! Eddig mind bejött, hogy más is volt a képben! Szóval szerintem hagyd a csajt, mert ebből már nem lesz semmi! Fel a fejjel és találni fogsz jobbat aki tényleg szeret és még tudja beszélni veled a problémáit!
2020. jan. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!