Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért mondják azt sokan, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt sokan, hogy egy párkapcsolatban kűlső nem számít?

Figyelt kérdés
Miért hazudják ezt sokan? És miért mondják azt a helyes fiúkra/lányokra, hogy szinte az összes rossz ember. Mikor ennek semmi köze egy párkapcsolathoz! Ettől függetlenűl lehet kedves egy lány és egy fiú is. Egyik haverom azt mondta volt együtt olyan lánnyal aki,nem igazán tetszett neki. És nem működött neki. Én is ilyen véleményen vagyok. És igazából szeretnék is ismerkedni valakivel, aki nem csak sexsre vágyik! észak-kelet, kelet magyarországon lakom. Szerintem is úgy jó egy párkapcsolat ha kűlső-belső is bejön, a másikban mind2 félnek!

2020. jan. 13. 23:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Elmesélek egy történetet röviden, hátha úgy megéred a lényegét.

Volt egy lány, aki egyik nap a suliban látott egy srácot, aki nagyon megtetszett neki. Mindent megtett, hogy közelebb kerüljenek egymáshoz és kapcsolat legyen belőle. Telt múlt az idő, a lány még mindig szenvedett a srác után, viszont a srác semlegesnek tartotta. Találkozók, segítő barátok, 9 hónap szenvedés, rengeteg veszekedés. Mind hozzájárult, hogy a srác érezni kezdett valamit a lány iránt, végül összejöttek.

Ennek 10 éve, a lány 10kg-ot szedett fel, a srác 25-öt, mégis a mai napig odavannak egymásért. Mi ebből a tanulság? A szerelem kialakul. Számít a külső is, de az változik, az elhízás meg egy jó kapcsolat mutatója, mert úgymond megnyugvásra lel az ember. Annyi év után neked még mindig ő kell, hiába hízott meg, hiába változik a külseje, belül ugyanaz marad. Ugyanaz, aki 10 éve is volt, sőt, idővel mégjobban beleszeretsz, az életed része lesz. Kicsit bonyolultabb ez annál, hogy "a külső nem számít", mert számít, de a belső érték jóval fontosabb. Ha nem érted továbbra sem, akkor azzal nem lehet mit tenni. Vannak olyan dolgok, amit addig nem ért meg az ember, míg át nem éli. Ez pont egy olyan dolog.

2020. jan. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

11.: Akkor ha példa kell, én azt mondanám, hogy a Kedvesedet nem 2 vagy 8 méterről nézed, mint mások, hanem 5 centiről. És 5 centiről totál máshogy néz ki valaki, mint 8 méterről, ez optikai tény. :)

a másik, hogy én jöttek össze adonisszal, de 1 év alatt annyi minden történik egy kapcsolatban, amit fel kell dolgozni, ki kell értékelni, hogy az utolsó helyre kerül a kinézete, meg egyáltalán nem is úgy hat 1 év után, miután több ezer órát nézted közelről, mint ha csak néha messziről látod és vágyakozol rá. Egyszerűen nem is azt látod vizuálisan sem, mint mikor még nem ismerted meg. Ahogy egy barátodon, szülődön sem ugyanazt látod, mint az idegenek. hiszen a gesztusait, érzelmeit látod, őt magát látod.

Ezt érdekes, hogy van, aki nem veszi észre 3 éves koráig, hogyan működik a saját észlelése, akkor majd észreveszi egy házasságban, de így van.

2020. jan. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

#2-es vagyok


A pattanásokat nem könnyű eltüntetni,mert nem mindegyik krém /gyógyszer használ.

Erről az adott személy nem tehet. De nyilván, ha szeretsz valakit, akkor nem törődsz a szépséghibákkal. :)

2020. jan. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Meg kéne érteni, hogy két külön dolog az, hogy valaki külsőre szép és az, hogy a te számodra vonzó, amikor ránézel.

Az első "külsőt" annál az embernél is érzékeled és értékeled, aki nem jön számításba, mint partner (nemben vagy életkorban pl.), a második értelemben vett "külső" viszont valóban elengedhetetlen, de nem szükséges hozzá az a szépség, amit a szépségversenyeken díjaznak.


Ami az aki szép, az rossz c. előítéletet illeti, annyiban egy kevés igazság lehet, hogy aki a szépségével intézi az emberi kapcsolatait, az kevésbé kényszerül jó embernek lenni. De alapban inkább az irigység beszél ilyenkor az emberekből, kicsit úgy, mint amikor a fiúk azokat a lányokat ku..zzák le, akik nem állnak a szolgálatukra (a lányok pedig azokat a lányokat, akik náluk örömtelibb életet élnek).

2020. jan. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!