Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Azt mondja nem akar elveszíten...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondja nem akar elveszíteni, de mégis úgy viselkedik. Miért csinálja ezt velem?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi tévő legyek, utóbbi időben kb 1-2 hónapja nagyon megváltozott a párom. Az utóbbi hetekben már sérteget is, és azokat csinálja amiket tudja, hogy rosszul esik és bánt vele. Már beszéltem vele, akkor azt mondta változik, mert nem akar elveszíteni, de azóta ugyan úgy sérteget és csinálja tovább. Miért lehet? Mikor felhozom hogy másvalaki-e az oka, rögtön felkapja a vizet és ideges lesz, hogy mindig ezzel jövök. Mikor megkérdeztem miért teszi, nem szólt semmit csak folyton azt mondta, megváltozik. Nem szokott szólni semmit amikor mondom neki, csak ígérget utána hogy nem csinálja és változik.
2020. jan. 23. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:
se veled se nélküled között áll szerintem
2020. jan. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne haragudj! De vagy megcsal es nem akarja elarulni(mert altalaban hogyha megemlited ezt neki akkor megfogna a kezedbes mondana hogy nem dehogyis de o viszont felkapja a vizet) vagy nem kivan es jatszik az erzeseiddel. Fogadd meg a tanacsom ha ugyan igy folytatja es nem valtoztat a viselkedesen akkor el kell engedni! Tudom hogy nehez de ezek a szavak teged is roncsolnak!!
2020. jan. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb lenne ha szakítanál vele. Te elmondtad neki hogy mennyire rosszul esnek ezek a dolgok, ő megígérte megváltozik de továbbra is csinálja, pedig tudja mennyire rosszul esik neked. Sok értelme nincs így tovább folytatni.
2020. jan. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez nem egy egészséges kapcsolat. Hagyd ott, az aki sérteget és bánt az nem érdemel meg téged. És ne hasson meg hogy utána három nappal esküszik, hogy változott, mert valószínűleg ugyan úgy vissza fog térni a régi énjéhez.
2020. jan. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!