Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek is túl korán...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is túl korán "adtam oda magam"?

Figyelt kérdés

16 vagyok, bepánikoltam, hogy elveszíthetem a barátom, ezért 1 hónap és 12 nap járás után odaadtam neki magam.

Azóta nem ír, csak ha én írok rá, pedig régebben mindennap írt.



2020. febr. 1. 21:30
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Valószínűleg alapból sem működött a dolog.

Megvoltál neki, aztán elmúlt a lelkesedése.

Van ez így. Beszélj vele hogy mi a baja.

2020. febr. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Igen, ezt elszúrtad.
2020. febr. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%

Általában egy fiú érdeklődése jelentősen csökken miután megvoltál neki, mivel ez a kapcsolat amúgysem müködött itt különösen igaz.


Tanulság legközelebb ne add magad ilyen hamar.

2020. febr. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
eléggé a srác csak + akart dugni
2020. febr. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem nem volt túl korán. Én is ennyi járás után adtam oda magam, igaz, én már 20 voltam.

Nézd a jó oldalát, most már átestél a tűzkeresztségen, nem kell szégyenkezned, hogy még mindig szűz vagy.

2020. febr. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%

#5

Még is mi a retekért lenne az szégyen???? Főleg egy 16 éves lánynál???



Szerintem korai is volt. Meg csak arra kellettél neki. Elérte a célját, ennyi volt. Emiatt nem kell ilyenek miatt pánikolni, mert ha el akar hagyni a szex hiánya miatt akkor arra kellesz neki nem szeret eléggé.

Én 20 éves múltam, de 3 hónapot bármilyen kapcsolatban várok. Sőt ha úgy adódik esetleg kérem is hogy lassitsunk. A kapcsolat elején valahogy nem a dugáson jár az eszem. Meg szeretem megismerni a másikat előbb, ha már kapcsolatban vagyunk. Ez 1-2 hónap alatt nem megy rendesen.

2020. febr. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%
Nem korán adtad oda magad, hanem xar embernek, ez a baj, ha nem volt jó akkor legalább mondaná meg hogy miért.
2020. febr. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Bár az én kiscsajom lett volna ilyen.
2020. febr. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!