Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Bruttó fél éve tartom magam 2...

Bruttó fél éve tartom magam 2 nap híján a szigorú diétához, aminek segítségével több mint 50 kg-t adtam le. Ez keserves ár, de haszna van. Most van eper szezon, ezért érdekelne, ha megeszek napi 3-4 kg epret azzal hízok-e?

Figyelt kérdés
Úgy hogy a reggelim és ebédem nem érti el az 1000 kcal-t, és délután már csak az epret enném. Érezni akarom a telítettséget kicsit. Ezért kérdem.
2018. jún. 3. 16:23
 1/10 anonim válasza:
26%
Rendelj egy pizzat. Fel ev utan belefer szerintem. 1 nap bezabalastol nem fogsz hizni 2 kilot.
2018. jún. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Fú, barátom, fél év alatt 50 kg az életveszélyesen sok. A bőröd feszes maradt?

Mennyi a kalórialimited egy napra?

[link]

350 kalória egy kiló, úgyhogy napi 2 kiló mehet szerintem.

2018. jún. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
28%

Hűha,gratulálok!!

Hány cm vagy,mennyi kgrol indultál és most mennyi vagy?

Miket eszel egy nap ?

Szerintem inkább délelőtt egyél epret,a gyümölcscukor miatt

2018. jún. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

210-ről indultam, most 160 alatt vagyok, magasságom 194 cm. A bőröm nem lesz feszes, de ezzel majd később foglalkozom.

Ami az eredményem mögött van, az nagyjából ezek: zéró cukor (kivéve gyümölcsök), zéró liszt, kenyér, tészta és csak csirke hús és bőr nélkül főzve (nem sütve, nem pörköltnek, nem rántva).

Főzelékek diétásan elkészítve, rizsek és zöldségek.

Egyhangú és végtelenül egyszerű a dolog, de működik.

délután eszek 1 almát, meg vacsira még egyet és ennyivel vége a napnak. Napi határomat 1500 alá próbálom vinni. Van úgy hogy túllépem, de még így is a minimum alatt maradok bőségesen.


Tehát akkor az eper maradhat. Nagyszerű :D

2018. jún. 3. 16:44
 5/10 anonim válasza:

Hihetetlen a mit véghez vittél, sok sikert a továbbiakhoz!

Esetleg, ha még nem történt meg, érdemes lenne egy dietetikussal egyeztetni, sokat segíthet.

2018. jún. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ezt hogy a bánatba csináltad? Mitől sikerült úgy "bekattanni", hogy ezt véghez tudtad vinni?

Én erre sosem lennék képes, pedig rám férne, 125 kg vagyok.

2018. jún. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

25 éves vagyok. Távlatokban kell gondolkozni. Ebben az állapotban ez nem működik.

Köszönöm az elismerést, jól esik. :)

Ezenfelül, 65 millió forintnyi okom van rá :D

2018. jún. 3. 18:29
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem megyek én oda. Nem kellenek a (számomra) egzotikus hozzávalók, fűszerek meg hosszú órás procedúrák a főzéssel. Köszönöm egyenlőre magam is megtudom oldani. Nem zárkózom el a lehetőségtől, de megvárom míg stagnálni kezd ez az egész.
2018. jún. 3. 18:31
 9/10 anonim válasza:

Nem is ezért írtam a dietetikust :)

Tud tanácsot adni az esetleges hiánybetegségek elkerüléséhez, valamint hasznos és megfontolandó tanácsokat adni.

Utána olvasással a neten is sok minden megtalálható, de sok az áltudományos, butaságokkal teli cikk.

2018. jún. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
65 millió Ft? Hogyhogy?
2018. jún. 4. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!