Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megengednéd a baratnodnek,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megengednéd a baratnodnek, hogy egy fiu baratjanal aludjon?

Figyelt kérdés

2020. febr. 4. 19:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
84%

"#4


Nincs igazad. Ez nem csak egy opció, hanem tény hogy két nem közt nincs hosszú távú barátság. Legalább az egyik fél biztos hogy többet fog érezni. Az hogy te elhiszed a coelho-s kliséket, az a te problémád, de ne akarj már minden normálisan gondolkodó embert beskatujázni a te hülyeséget miatt. Ezek tények és nem "beteges féltékenység"."


AMIT ÍRSZ, az a hülye klisé!

Sok (legalább 25) éve van 3 ellenkezö nemü barátom, akikkel még vélelten sem akarunk ennél többet, sem én, sem ök. (mindenkinek tartós párkapcsolata van)

Ha ezt nem tartod HOSSZABB TÁVNAK, akkor veled van baj, ha elfogadod, hogy ezek hosszú barátságok, akkor meg az elméleted nem stimmel.

Emellett ha valakivel együtt vagyok, akkor abban VAGY megbízok - és akkor ott alszik, meg azzal találkozik, beszél, akivel akar, VAGY NEM, és akkor a kapcsolat nem ér semmit.

2020. febr. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
33%

#11

"Jóvanakko" hisztizzél. Ezek akkor is tények maradnak 😄

2020. febr. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
92%

#12


Figyelj macsókám :) Ez általánosítás. Olyan mint hogy friendzone-ból nem lehet kapcsolat, de például ez is lehetséges mondjuk például nekem sikerült. Az hogy ezt te tényként kezeled, a gondolkodási képességeidről elég sokat elárul. Tudod, elég sok fajta ember van ezen a bolygón. Ez feltűnt ugye? Például vannak melegek, az életbe nem tudnám őket megérteni se azonosulni velük, de mégis vannak. Barátság igenis lehet férfi és nő között, miért ha neked van egy férfi haverod, akkor előbb-utóbb attól többet akarsz vagy mi? Miért lenne ez törvényszerű? Már ha azzal jössz hogy tény, hol vannak a bizonyítékaid? Jah azok nincsenek csak te tudod, nem tudod honnan te tudod. :)


Mint férfi én úgy gondolom hogy ez nincs kizárva, sok nő (főleg fiatalabb korban) annyira értelmesebb mint a legtöbb férfi hogy nem igaz...Teljesen más velük beszélgetni. Ha tényleg ezt gondolod hogy nem lehet barátság, hát sajnállak, szegény ember vagy. Mind érzelmileg mind gondolkodásilag. És nem mondom hogy én annyira vágyok erre, milyen barátkozzak nővel, nem releváns az életemben ez jelenleg, de nincs kizárva hogy majd valamikor lesz haver/barát nő. Attól hogy nincs kukija, ugyanúgy egy emberi lény és igen, sok esetben értelmesebb mint a férfitársaim.

2020. febr. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
First of all, megengedném. Én is van hogy lány barátoknál alszok/ők nálam, nem azt mondom hogy még nem volt olyan hogy nem kezdeményeztek nálam de ja... Szo, ha ott akar aludni nem a te engedélyed kell neki azt kell csinálnia amit akar, max szakítasz vele amiért megteszi. Btw sajnálom lányok a tündérmeséiteket / fiúk a f4szságaitokat, értem hogy tinik vagyunk de tisztázzunk pár dolgot. Személy szerint NINCSENEK csúnya lány barátaim, ez nem azt jelenti hogy mindegyikkel b*szok de eléggé elő szokott fordulni hogy kavarunk buliba vagy bármi ( amikor senkinek nincs kapcsolata) szo, általába nem is akarok barátkozni olyan lányokkal akikkel nem akarnék kavarni. Fiú és lány közt ÁLTALÁBAN nincs örök barátság és igaz hogy vagy összejönnek vagy kavarnak vagy egyik pattintja a másikat és bye rosszban lesznek. A kis százalék pedig az a rész amikor valakit imádok lelkileg és nem akarjuk tönrketenni a barátságot ( egyikünk sem) azzal hogy összejövünk mert úgyis vége lenne.
2020. febr. 6. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
73%

Igen, ha ő is megengedi, hogy te is a nem "bejáratott" barátnődnél aludj, így kvittek vagytok szerintem. :D


Féltékenység, volt, van, lesz. Épeszű és lelkiismeretes emberek nem kísértik a sorsot ha nem muszáj és ez legyen kölcsönös szerintem.


Ez az ott alszom dolog szerintem sok férfinak és nőnek sem jönne be max ha nyíltan "perverzkedős" kapcsolatban tolják. :)

2020. febr. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%

#10

Nem, nem beszélhetünk, beszélhetünk, de nem akarunk. Nekem ez így tökéletes. Szerintem neki is. Ezt nem szeretem az emberekben, hogy ami elvont vagy másabb az egyből el van ítélve... Lepontozhattok, csak idegesít, hogy amiatt vagyok lepontozva mert felvállalom hogy milyen a kapcsolatunk. És mi van egyből? Természetesen az ítélkezés. "Mert szerintem ez így nem jó" "ez nem normális"

Engem pont nem érdekel mi a normális ha közben nekem jó. Ennyit erről.

2020. febr. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Igen, ha én a egy női barnémnál alszom.
2020. febr. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
100%
Ha meg akar csalni, meg fog. Ha nem akar, akkor nem fog, még ha egy fiúnál alszik, akkor se. Ha ezen féltékenykedsz, akkor szerintem gondok vannak/lesznek. Beszéljétek meg, hogy téged ez egy picit zavar stb.. inkább arra fókuszálj, hogy bízz benne. Aztán ha ezek után kiderül, hogy hiba volt, akkor viszlát. De akkor legalább kiderült, és levan a gond.
2020. febr. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Ja meg ha ismered a srácot, és benne is bízol, akkor abszolút OK.
2020. febr. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!