Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van aki hasonlóan érzett/érez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki hasonlóan érzett/érez?

Figyelt kérdés
Sziasztok!17 éves lány vagyok.Egyszerűen azt vettem észre hogy nem tudom élvezni ha megölelnek,vagy megpuszilnak.Én ezt gyerek koromban soha nem kaptam meg.Soha nem öleltek meg soha nem pusziltak meg soha nem dícsértek meg vagy szimplán annyit se halottam hogy ügyes vagy.Úgy mond az én szeretet adagomat is a kisebb testvérem kapta meg.Ez nagyon kihatott a párkapcsolati életemre.Volt idő amikor nagyon kerestem a szerelmet mert meg kaptam azt a szeretetet amit eddig soha.De ha benne voltam a kapcsolatban annyira szokatlan volt mindig ha megölel vagy megsimogat.Kezdett abba átmenni hogy nekem ez nem egy jó érzés inkább egy rosssz amit ,,el kell viselni".Tudom hogy ebbe én vagyok az undorító de sajnos nem tudok mit csinálni.Van aki hasonlóan így van?
2020. febr. 8. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:
59%
Tényleg szerelmes voltál? Csak mert volt egy ilyesmi személyiségű barátnőm, de a kapcsolatunkban teljesen más volt, ő ölelt, ő dugta a homlokát, hogy adjak rá puszit, stb stb.
2020. febr. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen szerelmes voltam.De soha nem tudtam kimutatni.Mert ha meg is ölelt rám inkább a sírás jött hogy én ezt miért nem kaptam meg annak idején.
2020. febr. 8. 15:46
 3/3 anonim ***** válasza:
60%
És te hogy mutattad ki a szereteted?
2020. febr. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!