Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tudok tenni ebben a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok tenni ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Nos az a problémám, hogy van egy 16 éves lány akivel szeretjük egymást. De azért nem jön össze velem, mert én kb 70 km-el meszebb lakok mint ő. És azt mondta ezt nem bírná illetve az a baja, hogy én csak 177 cm vagyok ő meg csak 1-1,5 cm-el alacsonyabb és, hogy 1-2 cm-el lehetnék magasabb. Nem igaz, hogy a 177 cm nem elég. Azt hittem nem vagyok alacsony. De a fő baja a távólság! Én úgy csinálnám, hogy fel utaznék hozzá. Ha kell hétköznap is azért, hogy találkozhassunk. Még ha 1-2 órát is, de ő neki ez sem jó! Azt mondtam neki az elején, hogy megértem. De ez nagyon szétszedi a szívemet, mert szerelmes vagyok és azt hittem úgy volt megkapom őt. Ezért mostmár kicsit összevesztem vele! Ő ilyen szép lány. És ha nem is tartja magát annak, akkor is tudja gondolom valamilyen módon. Mert gondolom sokan mondhatták neki ezt! Most komolyan az összes szép lány ilyen? Lehet, hogy úgy gondolja, hogy talál ő közelebbről is olyat magának aki szeret. Nem hiszem el, hogy ez komolyan így működik. Nekem 1x volt még csak 2 hónapos kapcsolatom még 15 évesen. Az nem volt komoly. És nekem nehezen megy a csajozás, jól nézek ki. De valamiért nem kapnak rám annyira a lányok! És egy 15-16 éves lánynak már több esze lehetne! Ő még kevesebb esélyel csalna pedig meg, na meg kevesebb esélyel érdekli annyira a pénz! Nekem meg még jogsim sincs, ami elég gáz! Az biztos, hogy pedig szeret, mert mondta és csókoloztunk is sokat, szeret velem lenni. De mégis emiatt intsek búcsút egy lánynak?!

20/F



2020. febr. 12. 01:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha nem nézzük, hogy sokkal idősebb vagy, szerinte messze laktok egymástól, zavarja, hogy csak 1-2 centi van közöttetek, akkor is az a lényeg, hogy nem akar veled összejönni. Lakhatna a szomszéd utcában is, lehetne ő is 20 éves és 160 cm magas, akkor se tudnál mit tenni, ha nem akarna veled összejönni, ahogy most sem. Egyszerűen nem azt akarja, amit te, ezt 20 évesen már el kéne tudnod fogadni, bármennyire is szeretethiányos vagy. Engedd el öt.
2020. febr. 13. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

1-2 centi meg 70 kilométer? Ezek kamu indokok. Első kapcsolatomnál kb 80 kilométerre laktunk egymástól, félúton lévő városban találkoztunk és mindenki ugyanannyit utazott. Meg lehet ezt oldani, ha az ember tényleg akarja. Meg ez a magasságdolog is, istenem...

Ez kamu, nem ezek miatt nem akar összejönni veled, hanem mert idősebb vagy nála. Ez a korkülönbség kb semmi lesz egy pár év múlva, de most még nagyon eltérő az életetek. Ha már leérettségizett az ember, onnantól kezdve nem igazán számít az ekkora korkülönbség. De most ige, szóval ne hibáztasd. Fogadd el a döntését és kész, kényszeríteni úgyse tudod.

Meg amúgy is, "most emiatt intsek búcsút egy lánynak?", nem, azért ints búcsút neki, mert nem akar veled lenni. Indok igazából mindegy.

A fogalmazásod meg az, hogy ezt minden lányra kivetíted, meg hogy biztos azért nem akar veled lenni mert nincs jogsid, na ez elég gyerekes.

2020. febr. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 nemaRendőrség ***** válasza:
Lmao 175 magas törpe
2020. febr. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!