Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek szeret a baratom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeret a baratom?

Figyelt kérdés

Ami okbol erzem hogy szeret: Van hogy megdicser pl hogy szep vagyok,gyonyoru es okos. Multkor mondta hogy neki meg ilyen baratnoje nem volt mint en es koszonom hogy vagyok neki. 400 km-ert utazott azert hogy valentin napkor egy rozsat atadjon nekem es meglephessen. Azt mondta el akar majd venni felesegul. Nehanapjan mond 1-2 tanacsot amit hasznosithatok az eletben majd.

Ami okbol azt erzem hogy nem szeret: Sose veszi figyelembe amit kerek tole. Peldaul a makacsaga miatt multkor volt egy majdnem balesetunk mert reszegen vezetett es utolag meg viccesnek talalta. Azzal szorakozott egy alkalommal hogy ramozdult a baratnomre. Sokszor ugy erzem lebecsul pl multkor az angol tudasom fikazta amikor C1es nyelvvizsgam van es nyelvekkel szeretnek foglalkozni. Van hogy csak 3 naponta ir vissza. Egy baratnom sztorijat hamarabb megnezi minthogy visszairjon. Multkor azt hazudta nincs nala penz es kifizettette velem a vonatjegyet. Szamos alkalommal csunyan szol hozzam es ugy erzem zavarja ha egyatalan letezem. Multkor viccbol olyat mondott hogy o lefekszik majd mas lanyokkal.Sosem tamogat,ha valamilyen problemam pl a testkepzavarom multkor elmondtam neki es azt mondta tuti csak hazudok es kitalaltak a bajaim tehat tamogatast alig kapok tole.

19/L


2020. márc. 1. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Beképzelt, önző, egoista ba*om.

Te pedig buta vagy, ha ilyenre pazarolod az életedet.

2020. márc. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Ha ilyen pasid van, te is megéred a pénzed🥺😔😂😂😬🙆☺
2020. márc. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeret.
2020. márc. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, de ez a "kapcsolat" nem fogja a boldogságodat szolgálni. Hiába mondaná is, hogy szeret, az Maximum az ő hiedelme, de inkább hazugsága.

Nem számít, hány kilómétert utazik, van e rózsa a kezébe. Az emberek szeretnek nagyzolni, hősként tetszelegni, férfiként "játszani a bikát", ezt bárki meg tudja tenni. De közben bánt téged. Jó tanácsot meg bármely jólelkű ember tud adni, vagy rosszlelkű is, ha van egy étképzláb tanácsa, ettől még nem szerelmesek beléd.

Szerintem ahelyett, hogy az önbizalmadat építed le egy ilyen bántalmazó kapcsolatban, magadra és a saját céljaidra kellene koncentrálnod, egyedül, és azokkal az emberekkel akik tényleg támogatnak. A közeledbe se engedj ilyen lehúzó bánásmódot.

2020. márc. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Dobd ki de gyorsan
2020. márc. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Egy baratnom sztorijat hamarabb megnezi minthogy visszairjon."


19 évesen, ennél több eszednek kellene hogy legyen kedves kérdező.



Amugy ez a tipikus kapcsolatok egyike. És pont jol csinálja.

2020. márc. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!