Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiatalon komoly kapcsolat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalon komoly kapcsolat vagy inkább kalandok?

Figyelt kérdés
Fiatal fiúként (19) szerintetek komoly kapcsolatot keressek vagy inkább "éljem ki magam" ameddig csak lehet?

2020. márc. 9. 18:54
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Ne aszerint éld az életed, hogy mások mit mondanak. Komoly kapcsolatot akarsz vagy kiélni magad?
2020. márc. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Hát ez csak a hozzáállásodon múlik.Te hogy érzed már kiélted magad? Ha a válaszod igen, akkor elkezdhetsz a komoly kapcsolaton gondolkodni.
2020. márc. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szeretnék komoly kapcsolatot, de félek, hogy később megbánom, hogy nem éltem ki magam.
2020. márc. 9. 19:11
 4/8 anonim ***** válasza:
96%

Hadjuk ezt a kiéltem magamat dumát.

Mégis mit akarsz kiélni?

Meg b@..szni 100 nőt és orrba szájba bulizni?

Mert hogy így érted.

Utánna ugye miután "kiélted magad" az élet már csak a munka és a szenvedés?

Olyan dolgok vannak a világban amik eltörpülnek a bulik meg a rib@..ncok mellet és akkor jön egy ilyen mint te 30 évesen ,hogy menyire kiélted magad.gratula,biztos most értékesebb vagy mint a többi birka aki ezeket csinálja.

A gazdaság jól jár vele , miért is beszélne le róla bárki is,sőt inkább kíemelt fontosságú.

2020. márc. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
4es nálad a pont
2020. márc. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
45%
Szerintem ez nem feltétlen arról szol, hogy “kield” magad, hanem inkabb arról, hogy megismerd. Ragyere mit szeretnél akar érzelmi szinten, akar szexuálisan. De ettől meg nem feltétlen kell egy éjszakás kalandokat keresni, attól meg hogy egy kapcsolat komoly, nem feltétlenül fog életed végéig tartani, nem kell elsore megtalálni az igazit, aztán meg igazából sosem tudhatod mi lesz, lehet nem keresel semmi komolyat, de végül csak az lesz belőle vagy éppen fordítva.
2020. márc. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Vacak2019 válasza:
Ez attól függ mennyire becsülöd magad,ès mennyire tiszteled a női nemet.A tested,ès a lelked sem jàtèkszer,ès lànyokè sem akivel bàrmilyen kapcsolatba kerülsz.Dönts szíved szerint.
2020. márc. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
10%

Haver, ott kezdődik a történet, hogy 30 alatt nőbe nem fektetünk energiát, se pénzt, se időt, ezt jegyezd meg.

Elviszed moziba, kajálni, programot csinálni, akárhova, ő csak annyit fog felfogni az egészből, hogy valaki nyalja éppen a seggét. Aztán nehogy elhidd, hogy még le fog cumizni. :D

Ha nagyon jó kedve van, akkor talán hozzá érhetsz :D sztem bőven felejtsd el a 30 alatti nőket. Mivel 19 évesen nem sok esélyed van egy minimum 30-asnál, ezért alkalmi kalandokat ajánlok. Ha van kedved dumálhatunk erről privátban is. Sztem erre minden srácnak rá kell jönnie. 18/F

2020. ápr. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!