Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan felejtsem el a szakitás...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el a szakitás után? 16/F

Figyelt kérdés
16 éves barátnőm a hátam mögött megcsallt, amire rájöttem egy nap, és rögtön otthagytam. Sokat hazudgált is az elmúlt pár hétben. Rengetem közös emlékünk van. ő volt az első komoly szerelmem. Vele veszitettem el a szüzességem. Ő volt az első lány akivel átkarolva együtt aludtam. A barátaim, barátnőim segítenek elterelni a gondolataimat róla, de amikor pl a rádióóóban meghallok egy lassú, szomorú zenét, akkor rögtön feljönnek bennem az emlékek... Hogy felejtsem el? Segítsetek :(

2020. ápr. 1. 00:56
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Hát próbáld meg átvészelni... hidd el ha kis időn túl vagy utánna már könnyebb lesz. Kitartás
2020. ápr. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 opened paradise ***** válasza:

Az első az szerintem mindig egy pofon. De ez nem baj. Ez kell. Tanul belőle az ember.

Nem tudsz mit tenni, csak várni. Majd lesz más, aki talán rosszabb is lesz:D

De jobb is jön mindig, akkor is, ha most elképzelni se tudnád.

2020. ápr. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az idő begyógyítja(: tegyél el mindent ami rá emlékeztet, tüntesd el messengerről a nevét is. Ha nem látod, hamarabb elmúlik.
2020. ápr. 1. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 terminator9000 ***** válasza:
Rock zene(pl:three days grace,greenday,leander kills)
2020. ápr. 2. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Laylah ***** válasza:
Nekem az vált be, hogy csak a rossz dolgokra fókuszáltam, amikor megbántott, amikor nem volt a legkedvesebb velem vagy másokkal, mikor becsapott, stb. Akit szeret az ember, azzal ilyeneket nem csinál. Aztán ha elégszer idézed fel magadban a rossz pillanatokat, akkor egy idő után kiábrándulsz belőle.
2020. ápr. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!