Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért hasonlítgatom magam az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hasonlítgatom magam az exem új barátnőjéhez magam?

Figyelt kérdés

Okos, nem csúnya meg hasonló dolgokat csinál mint én,olvas és érdeklik a művészetek...(csak én rajzolok is ő meg csak tanult )

Megláttam hogy felvették egy nagyon neves amerikai egyetemre (ami kb filmszerű olyan nehéz bekerülni mert nagyon sok pénz) és hát megzuhantam mert hogy èn miért nem vagyok ilyen okos stb mennyivel jobban választott

Én is neves egyetemre megyek ès nagyon sok olyan dolgot tettem le amit más nem a középsuliban de mégis zavar....

Mit tegyek?



2020. ápr. 6. 14:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne zavarjon...

Szakítás után sajnos én is szembesültem hasonlóval, mivel egy olyan lány lett az új barátnője akit ismertem. Mindent megmértem. Én Harry Pottert olvadok, ő is... Én szeretem a magassarkú csizmát, ő is... Szóval én is össze mértem magunkat és vissza gondolva, igenis fájt, hogy az izlés egyezett, csak neki mondjuk a drágább csizma volt amit láttam, de én nem engedhettem meg magamnak.

Engedd el :)

Az az exed új barátnője, te meg te vagy. Magadra kell öszpontosítani. Azt kell figyelembe véve te mire vagy képes, és mit csinlsz! Hisz bárhava mész, nem azt fogják kérdezni, hogy "mondja, mit ért el az exe új barátnője? " hanem azt, hogy TE mit értél el

2020. ápr. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Keresed a "hibát".


Lehet, hogy az új csajától kap olyan kényeztetést, amilyet tőled nem.


Lehet, hogy hasonlóbb közös kikapcsolódási lehetőségek érdeklik.


Lehet, hogy jobban tetszik neki külsőre olyan helyeken ahol te nem látod.


Ezer oka lehet.


De az is lehet, hogy az újdonság még érdekesebb a volt párodnak.

2020. ápr. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
menjen művészeti suliba már nem kedvelné a művészeteket annyira
2020. ápr. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!