Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért hasonlítgatom magam...

Miért hasonlítgatom magam másokhoz? Miért nincs önbizalmam?

Figyelt kérdés
Az életbeli csalódások miatt azt gondolom, hogy én vagyok a világon az akit senki se tud elfogadni. Még annak ellenére sem, hogy eddig jó visszajelzéseket is kaptam az életben. Folyton azt látom, hogy mások mennyivel jobbak, mint én. Annak férje van, annak gyereke stb, míg nekem senkim nincs, tehát alul maradok a velem egykorúakkal szemben. A kapcsolatokban én folyton csak csalódok, mert én nem vagyok elég jó senkinek.
2020. ápr. 2. 20:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Hülye hozzá állás.Ne azt nézd mások hol tartanak , hanem hogy te mit tudsz kihozni magadból. Meg az aki mások kedve szerint él teljes fordulatott kell vennie az agyában mert boldogtalan szar élete lesz.
2020. ápr. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!