Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan tudok neki segíteni?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudok neki segíteni? Szeret még egyáltalán?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, pont ahogyan ő... Szóval majdnem 2 éve vagyunk együtt, nagyon szerettem talán mellette voltam először igazán szerelmes, csak az a baj hogy kezd kikopni belőlem az érzés, megvaltozott, csaladi tragédia törtent náluk kb. 5 hónapja... Azóta mintha teljesen mas ember lenne, agresszívabb, de közben belül sokkal gyengébb, annyira próbalkoztam és próbálozom most is de mindig eltol magától, nyilván a vírus miatt nem találkoztunk már egy hónapja, ő magától rám sem ír, de ha beszélni szeretnék vele erről, azt mondja hogy önző vagyok és hogy nem értem azt ami vele van, és tényleg nem értem, de annyira próbalkozom megérteni, próbálok neki segíteni, megvigasztalni, de nem bírom azt hogy én vagyok a csendes társ hónapok óta akihez hozzá sem szólnak de én mindenben támogatom... Még most is szeretem és nem lenne szívem otthagyni, de nem értek a férfi szívek gyógyításához... De tudjatok ha csak egy parányi szikráját is látnám annak hogy ő is próbálkozik... Megszakad a szívem hogy így látom őt szenvedni... Hogyan tudok a legtöbbet segíteni? Vagy lehet hogy már nem is szeret csak egy stabil pont vagyok az életében?

2020. ápr. 28. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Szerintem adj neki időt. Ha tragédia történt akkor normális hogy ilyen. Nem tudhatod mit él át és elég hálátlan vagy ha emiatt elhagyod.

2020. ápr. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem is szeretném amiatt elhagyni, de lehet hogy most nagyon önzőnek fogok tűnni de 5 hónapja volt, és nem a szülei haltak meg vagy ilyenek... az első harom hónapban töretlenül mellette álltam, de tudjátok nem azt érzem hogy jobb lenne a helyzet, hanem mintha titkolna valamit, az elmúlt időkben többször csinálhatta magána mint én neki... És nem tudjátok elkézpelni hogy ez nekem is mennyire faj, nyilván nem annyira mint neki, de egyrészt szenvedni látom azt akit imádok, másrészt meg azt látom hogy eltaszít az akit imádok... Semmiért sem hagynám el most... Az a kérdés hogy mit tegyek? Mert szerintem idő már elég sok eltelt...
2020. ápr. 28. 22:45
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi tortent de nekem is a baratom pl a karanten alatt annyira elment az eletkedve mert 2 hetet otthon kellett lenni es o ezt nem birja hanem mindig baratokkal van meg kozossegbe stb es olyan sz@r kedve lett h nem beszelt velem meg elkezdte konkretan h nem is boldog velem meg mar lehet nem szeret stb.


En akkor beoanikoltam es leirtam mindent h milyen jo volt es lesz stb aztan miutan megnyugodta meg atgondoltam mindent azota ugymond nem torodok vele mert minek kuldenek pl snap streaket ha o igy banik velem meg nem is beszelunk stb es igy h hagytam kis idot meg nelkulem van kicsit meg nem “zaklatom” igy mar kezdi h hianyzok neki es h megis akarja stb


Tudom nem teljesen ugyanaz de hatha segit valamit


Egyebkent szerintem ne sablon vigasztalo mondatokat irj neki meg ilyenek hanem akar fel is hivhatod es mondd el neki h utoljara hozod fel es h nem akarod bantani hanem segiteni neki es mondd h lehet jobb lesz ha beszeltek rola de h az se jo ha most veled igy viselkedik mert akkor erre a kpcsolatotok is ramehet es egyedul nem tudsz mit tenni meg ha eltaszit magatol

2020. ápr. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!