Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek, ha a barátnőm egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátnőm egy szavamat se hiszi el, hülyének néz és apa komplexusosnak tart?

Figyelt kérdés

9. osztály óta nem találkoztunk, de megígértük egymásnak, hogy amíg nem találkozunk egyikünk se flörtöl senkivel és minden nap beszélünk vagy írunk. Tehát távkapcsolatban vagyunk, de nagyon szorosan. Ő németországban én meg itthon mogyoródon. már lassan 1 éve nem láttuk egymást csak videóchatben.


Na szóval amikor nem tudunk beszélni, akkor írunk. Mindig az van, hogy elmeséljük egymásnak a napunkat, hogy mi jó történt velünk mi volt a suliban stb. Én amikor elmesélem a napomat, vagy, hogy mi új történt velem akkor is csak annyit válaszol, hogy aha. és úgy tesz, mintha hülye lennék, aki egy apa komplexusos hülye de azért végighallgatja, hogy azt higgyem érdekes amit mondok. Egyik nap kérdezte: És mi jó volt ma veled? én: Hát semmi különös. Lassan csinálom a jogsit, újra van tanfolyam, meg készülök a következő futamra. (gokart) Itt már egyből kezdi ezt a hülyének nézést. Közben si olyan lekezelően beszél velem. Aztán kiakad és összeveszünk, közben is hozzámvágja, hogy folyton csak hazudozol, kitalált történeteket mesélsz. tudod kit érdekelnek a hülyeségeid. Autóversenyző mi? Tudod kinek meséld be.


Ezerszer elmondtam neki, hogy attól még, hogy nem tudja elhelyezni az életében attól még igaz. És én nem tudok mást mondani, mint ami valójában történt. Most találjak ki valamit csak azért, hogy neked megfeleljen? Mit szeretnál hallani? mit mondjak? Erre ő: Hát az igazat és ne kamuzd tele, ne színezd ki a történetet. Miért nem vagy képes elmondani, hogy mi történt veled?


És komolyan. nem tudok mást mondani. Gokartozom. Hogy miért? (ő tudja) a jogsinál felajánlották, hogy kipróbáljam a gokartot. (k2) mentem pár kört itt a hungaroring melletti gokartpályán és nagyon tetszett. mondták, hogy ha kaarom 16 év fölött versenyezhetek. Én egyből rávágtem, hogy miért ne?

Semmim sincs, milliós gokart? dehogy. az mind az autósiskoláé meg a hungaroringé. A tagság 12e Ft havonta. 12-14 éves gyerekek ellen indulok. (jó már nem, mert már ifi korosztályba tartozom) és rendesen le vagyok igazolva, mint gokart versenyző. Amit nem kötnek jogosítványhoz.


És ezt egyszerűen nem bírja felfogni és elhinni. Én meg nem tudok mást mondani!!!!


Aztán. budaörsi reptéren van egy hadipark, ahol elhet élményvezetést kérni pénzért. Ezt is olyan boldogan meséltem neki, hogy vezettem egy brdm-et. (ne kérdezz, gugli a barátod :) ) 40e Ft fél óra. Születésnapomra kaptam. Rohadt nagy élmény volt. Elmeséltem neki, és egyből elkezdte a "magáét".



És ezek csak az ilyen "nagyobb számok" a többi az sokkal kisebb elhanyagolható dolog. De ami nem iskolai vagy fociedzés az mind kamu meg hülyeség. Neki.


Ezt nem értem. :( mi lehet a baja? És közben engem álít be hülyének meg apa komplexusosnak, hogy folyton a "pénzemmel jövök, emg autóversenyző vagyok". Hát ez vicces.


Ja meg mégegy dolog eszembe jutott. Amikor délután írtunk egymásnak csak úgy kérdezett, hogy és hol vagy most manó? (manónak szólít) én csak egy képet küldök a kilátásról az ablakból. És írom, hogy apánáll, épp besegítek neki. ÉÉÉs kezdődik előről.


Ugyanis az apám egy több céges eléggé pénzes ember. Van egy irodaháza, aminek a legfelső szintjén van az irodája. (az egész az övé) és oda megyek majdnem minden délután segíteni valamit.

Na itt álljunk meg. Attól mg, hogy apám az aki és ha vele megyek akkor mindig a legújabb q8-as audival furikázik, attól még nekem nincsenek milliárdjaim :D Ugyanúgy dolgozom diákmunkán. Ha elvégeztem az egyetemet akkor hol fogok lakni? saját pénzemből kell megvennem. Autót is. Legyen az akár egy 25 éves suzuki. A szüleim születésem óta úgy gondolják, hogy az a legjobb, ha csak akkor kapok bármit is az ő munkájukból, ha meghalnak és öröklöm. Addig diákmunka, majd saját állás. Ezt is tudja a barátnőm, de akkro sem hiszi el, hogy ott állok az ablak előtt és nézek le a városra.


Egyszerűen nem lehet vele normálisan beszélni. Ha kérdezi, hogy mi van velem és elmondom. Az persze nem megfelelő, ezért legközelebb kitalálok egy akkora fszságot ami miatt napokig bűntudatom van. Pl ezt: hát még itt vagyok edzésen épp öltözöm, aztán majd dzsalok haza. Erremit ír? "Te most hülyének nézel?" nem jársz edzésre. Erre én: Tudom, csak mivel számodra nem jó, ha az igazat mondom akkor mondok mást. De látom ez se jó.


2020. máj. 27. 15:53
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

6os vagyok:

Elhiszem hogy bánt meg fáj.. de megkell beszélned vele, más út nincs..


Na meg nos normális lányt találni, hát igen, kissé nehézkes az is

(De szerencsére vannak)

2020. máj. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Dicséretes, hogy próbálsz kitartani mellette, de tönkre fog tenni. Nem anyagilag, lelkileg. Egy szavadat sem hiszi, ilyen párra vágysz? Aki nem hisz neked. Úgy állítja be, mintha te lennél a hibás, hogy te érezd magad rosszul. Ha ő nem becsül téged, legalább te becsüld ennyire magadat, hogy az ilyen embereket nem tűröd magad mellett. Nem bántani akarlak, de ez tényleg nem fog így menni.
2020. máj. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Amúgy próbáltam beszélni vele videóchatban is, de ott csak terelte a témát, és amikor meg arról beszéltünk ott is ugyanezt mondta, hogy "tényleg nem értelek. Sosem vagy képes elmondani a valóságot, tudod jól, hogy nem érdekelnek a puccos dolgaid". Itt ezt azért tartom furcsának, mert egyetlenegy képet, videót meg üzenetet sem küldtem neki arról, hogy milyen házban élek milyen az iroda, milyen a gokart stb stb. Ezeket látta már személyesen amikor itthon volt, akkor olyan természetes volt neki.. e most... nem tudom mi változott... És ha az az ablakos kép az egy várostúríán készült amerikában? és kifotóztam a 10. emeletről? Az, hogy itt vagyok apánál, besegítek abba hogyan lehet belekötni?


Najó nem bírok már írni, sík ideg vagyok!

2020. máj. 27. 16:37
 14/26 A kérdező kommentje:
Hát jó akkor tudom már mi lesz. Szakítok vele. MOST! arra fogok hivatkozni, hogy még a létezésembe is beleköt, ezért ha már nem létezem akkor neki pasija sincs így felejtsen el.
2020. máj. 27. 16:43
 15/26 anonim ***** válasza:
Elhiszem hogy ideges vagy (jah am 6os vagyok), de azért maradj nyugodt..
2020. máj. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj higgadt maradni amennyire lehet. Ha meg tanács kell, akkor segítünk
2020. máj. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Próbáltam hívni de most nem veszi föl. Majd talán később. Áhh igazából nem ideges vagyok, hanem elkeseredett és szomorú. Csak annyi idegességem van, hogy hogyan fog reagálni.
2020. máj. 27. 16:52
 18/26 A kérdező kommentje:

Na végeztem. szakítottunk. De végig engem hibáztatott mindenért meg, hogy gyáva vagyok meg mittudomén. Próbáltam neki elmagyarázni, hogy én nem tehetek arról, hogy mik érdekelnek mik a hobbijaim, nem tehetek arról, hogy Te (Zsófi) A legalapvetőbb dolgokra is képes vagyok azt mondani, hogy kamu csak azért, mert én csinálom, ezért nem fogom magam tovább kitenni ennek. ez egy erősen mérgezett apcsolat ami ellen bármit teszek nem javul. Ígyhát Kénytelen leszek meghozni egy döntést, amiről már igazából nem si tudom, hogy fájni fog-e neked.


És erre is tisztára úgy kezelt, mintha én bsznám le azért, mert kamu sztorikat mesélek neki. Közben meg a lelkem szakad ketté, mert elveszítettem ezzel örökre az első és egyetlen szerelmemet.

2020. máj. 27. 18:03
 19/26 anonim ***** válasza:

6os vagyok:

Elhiszem, hogy nehéz, de majd idővel jobb lesz


Átkell neked és neki is vészelni

2020. máj. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Ez a csaj beteg, nem nagyon van mit ezen ragozni. Miért pazarolnál egy másodperccel is több időt olyanra aki ennyire hülyének és retardáltnak néz?


Dobd ki, lépj tovább. Amúgy sem vagytok kapcsolatban, 1 éve nem láttátok egymást élőben. Ez nem kapcsolat.

2020. máj. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!