Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Távkapcsolattá alakult a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolattá alakult a kapcsolatunk, 60 km szerintetek sok?

Figyelt kérdés
tönkremehet így ez az egész?
2020. jún. 5. 13:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég sok mindentől függ. Pl. milyen gyakran tudtok találkozni, mennyire bírjátok jól a másik nélkül stb. Ha ezekben meg tudtok egyezni, működhet.
2020. jún. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem sok szeritnem, csak mindkét félnek akarni kell.
2020. jún. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
6%

Nekem volt olyan kapcsolatom ami 230 km-re volt (4 óra utazás barátok között is), és tovább tartott, mint egy 120kmre lévő. Nem a távolság számít. Viszont jó dolog annak, aki csalni akar, arra tökéletes volt nekem, hogy volt 1 fix nőm, meg több sidechick. Szóval így lehet soknak látni, de van akinek ez megéri.

23/F

2020. jún. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Rajtatok múlik.

Nálam 450 km-ről működött. :)

2020. jún. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
#5 az milyen "kapcsolat", hogy van egy barátnőd, te meg másokkal kefélsz, ha épp nincs melletted? Normálisnak semmiképpen nem nevezhető.
2020. jún. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Hát és? Attól még válasz volt, és tanulságos, releváns. Távkapcs mellett könnyű az ilyen én csak azt mondtam. Meginghat a bizalom jogosan a kapcsolat kárára. Nyilván ha nincs ilyen meg nem ingik meg nincs baj. Nálunk sem volt soha, mert semmit nem sejtett a lány. Ettől ez még nem hasznotalan válasz.
2020. jún. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem haszontalan, de nem valószínű, hogy a kérdezőnek is ez a szándéka.
2020. jún. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én csak azt mondom, persze, úgy bárki megvan egy távkapcsolatban, ha közben vannak a közelében mások, akikkel lefekhet.
2020. jún. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!