Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit gondoltok működhet egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok működhet egy kapcsolat így? Esetleg nektek milyen tapasztalatotok van?

Figyelt kérdés
Áprilisban megismerkedtem egy lánnyal neten. Nagyon jól kijöttünk, mindketten épp egy kapcsolat végén voltunk és segítettünk egymásnak tanácsokkal, később randizásban is. Aztán elkezdünk egyreközelebberülni egymáshoz és végül bevallottuk egymásnak az érzéseinket. Azóta (kb 3 hónapja) elterveztük hogy összejövünk. A bökkenő annyi ami miatt felteszem a kérdésem hogy én kecskemét környékén ő pedig kispesten lakik. Viszont beszéltük hogy hétvégéket együtt tölthetnénk náluk.sajnos nálam nem megoldható. Szeptembertőlköltözök fel Budapestre egyetem miatt. Mit gondoltok,volt már hasonló távkapcsolatotok

2018. dec. 11. 09:03
1 2
 1/13 PestisPesta ***** válasza:
Találkoztál már vele ?
2018. dec. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem. Január elején fogunk találkozni.
2018. dec. 11. 09:58
 3/13 anonim ***** válasza:
Felejtős.
2018. dec. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én voltam már távkapcsolatban,két felnőtt között müködhet,de ti még biztos gyerekek vagytok.
2018. dec. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
19 vagyok, a barátom 20. Ő Győr mellett lakik, én Budapest mellett. Fél éve együtt vagyunk, hétvégente nálunk vagyunk, náluk nincs hely. Működik.
2018. dec. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Mind ketten 20 évesek vagyunk. Utolsó válaszolótól kérdezném hogy ti mennyi idő után találkoztatok? Örülök egyébként hogy más is jár ilyen cipőben és hogy így is együtt vagytok :)
2018. dec. 11. 12:23
 7/13 anonim ***** válasza:
Mi sokkal hamarabb találkoztunk, ha jól emlékszem, két vagy hár hét beszélgetés után. Ha gondolod, privában még beszélgethetünk az előnyökről, hárányokról, ott jobban látom, ha kérdezel.
2018. dec. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Milyen kapcsolat?

Itt két vadidegen chatelget, szó sincs semmiféle kapcsolatról.

2018. dec. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Még nincs is.
2018. dec. 11. 13:21
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező szerintem arra akar választ kapni, hogy eleve kudarcra van-e ítélve a kapcsolat ilyen körülmények között. Ezt nem olyan nehéz kihámozni a szövegből... Amúgy meg akik ennyi ideje chatelnek, nem vadidegenek... Nem olyan, mintha együtt töltötték volna azt az időt személyesen, de nem is egy első randi két napi ismeretség után. Itt már sok téma felmerült, sok beszélgetés volt, sok érzelem kialakulhatott... Rêgebben levelezés közben is beleszerettek egymásba az emberek, ma miért ne történhetne meg hasonló módon? Miért ne lehetne chaten keresztül megismerni a másikat (ha nem is egyből grandiózus érzelmeket táplálni a másik iránt)?
2018. dec. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!