Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Jogosan haragszik a barátnőm?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 napos mákos lecsó kérdése:

Jogosan haragszik a barátnőm?

Figyelt kérdés

A barátnőm rágyújtott a benzinkút közepén, a kocsi mellett mikor tankoltam.


Erre én ránéztem és azt mondtam:

xy! Te normális vagy bazdmeg?

És kirángattam a pisztolyok mellől.


Jogosan haragszik?


Túlreagáltam?



2020. júl. 20. 21:35
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
64 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem reagáltad túl, ő volt felelőtlen. A hangnem nem a legszebb volt tőled, de szerintem ez egy ilyen helyzetben érthető.
2020. júl. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
99%
Bocsi ha bunkó leszek, de ki lehet olyan h#lye és felelőtlen hogy a benzinkútnál dohányzik? Nem lehet igaz hogy nem bírt volna arrébb menni vagy később rá gyújtani! Szerintem jogtalanul harakszik és abszolút nem reagáltad túl.
2020. júl. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
35%

Neki nem kellett volna rágyújtania, ez egyértelmű.

De neked meg normálisan kellett volna beszélned vele, nem úgy, mint egy darab xarral se.

2020. júl. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Aztmondta, hogy nem tudta, hogy a benzinkút tűzveszélyes.


#3 Bocsánat, hogy abban a pillanatban nem tudtam türtőztetni magam mikor emberek életét sodorja a kínkeserves halálba.

2020. júl. 20. 22:03
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
XDD nem tudta h tűzveszélyes? Hány éves 8? Alap kémia..xdd Ilyen emberrel még beszélni se állnék le nemhogy párkapcsolatban lenni vele. Mielőtt jönnének az utálkozó lepontozások, igen ezt ebből az egy dologból szürtem le. Nem hiszem hogy a hölgy esze fogott meg Mr.kérdező.:D
2020. júl. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Igazad volt és szerintem a hangnem is megbocsájtható, amiben válaszoltál. Nyílván megijedtél vagy megdöbbentél, amikor elővette a tüzet, és csak figyelmeztetni akartad. Ilyen helyzetben kicsúsznak dolgok az ember száján.
2020. júl. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%
Én össze se jönnék olyan lánnyal aki dohányzik
2020. júl. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
5-nek igaza van és ha még sík hülye is lenne kémiából azért remélem olvasni tud, vagy a táblákat/ matricákat csak látná? >Dohányozni tilos!<, > Tűz veszély <,stb. Mert ilyen figyelmeztetés minden benzinkútnál van.
2020. júl. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Vagy nagyon buta a lány, vagy troll a kérdés.

Max akkor jó, ha ilyen kislányfétised van és olyan csajod van, akit terelgethetsz, ő meg felnéz rád, a nagy érett férfire :D

2020. júl. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy agytröszt a nőd. Jogosan eshet neki szarul, de nem jogosan mérges, mert ebben az esetben neked van igazad.
2020. júl. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!