Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Távkapcsolatról tapasztalatok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatról tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2020. júl. 24. 00:16
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

Akkor jó, ha hónaponta egyszer azért tudtok találkozni. Szükséges hozzá hogy hasonló időbeosztásotok is legyen, hogy jusson idő videochatre. Az én ilyen kapcsolatom ott ment meg, hogy egyszerűen nem volt időm rá, S mikor lett volna, akkor neki volt programja.

Azt kell mondjam hogy tényleg ha nem hanyagolják el egymást, akkor még működhet is.

Na de gondoljátok meg, hogy tényleg ér-e annyit, mert rengeteg bizalom kell hozzá.

2020. júl. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Nekem 6 évig volt táv, 200km utaztam hetente hozzá hétvégén.
2020. júl. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Akkor működik csak, ha mindketten hajlandóak vagytok tenni érte. Beszéljetek minden nap telefonon, videochaten, ha van időtök találkozzatok és minden rendben lesz
2020. júl. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
Hosszú távon nem működik.
2020. júl. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat mindenkinek ment a zöld :)
2020. júl. 26. 12:03
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Sziasztok!


Nagyon rossz! Akkor tudtam meg, amikor kimentem hozzá, távol messze a hazámtól. átvert, ahogy csak bírt, és nem az volt, akinek mondta magát! Komplett erkölcsi nulla volt, nem az amiket magáról leírt, sőt, primitív. A skype kapcsolat, nem pótolja a napo értelmes beszélgetéseket, ez tuti!

2020. júl. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
NAgy a távolság.. :/
2020. júl. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Vlaki02 válasza:
100%

Nekem egyértelműen az a véleményem, hogy működhet!!

Nagyon nagy bizalom kell hozza és persze fontos hogy szeressétek egymást.

A saját tapasztalataim alapján 2 és fél hónapot is simán ki lehet bírni. Én is távkapcsolatban élek és eddig ez volt a maximum amit ki kellett bírjunk egymás nélkül. Persze egy örökkévalóságnak tűnt, de egyértelműen megérte. Most még nehezebb lesz, mert a vírus miatt kiszámíthatatlan, hogy mikor találkozunk legközelebb, az is lehet, hogy karácsonykor tud legközelebb hazajönni. Nagyon nehéz, de szerintem megéri!

2020. aug. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, 2 és fél hónap alatt azt érted, hogy addig nem taliztatok?
2020. aug. 7. 17:50
 10/10 Vlaki02 válasza:

Igen, azt értem

És utána is ugyanúgy szerettem és ragaszkodtam hozza.

2020. aug. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!