Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 14 éves lány 22 éves pasi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves lány 22 éves pasi mennyire oké?

Figyelt kérdés

2020. aug. 4. 20:27
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
22%

#21 Itt az írigy kispolgárból van sok.


Miből gondoltad, hogy sok a pedomaci?

2020. aug. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
13%

#23 Mert OFF-olunk megérdemeljük ilyenkor.


Nem küldök mindig pm-t, mert sokan félreértik.

2020. aug. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
60%
#22 Figyelj... Eléggé probléma ha egy 22 éves csávó nem talál minimum 18 éves barátnőt.Ott biztos vannak gondok. Vagy túl éretlen,vagy egy idióta.De egy 14 éves lánynak mind1 ez mivel az ő értelmiségi szintjén van a csóka.Ami önmagában gáz.De ezt inkább hagyjuk.Jelenleg 2020-ban el van fogadva minden.Kb ennyi problémám van vele.Akinek van egy kis gógyija úgy is egyet ért velem.
2020. aug. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
61%

#25 Én nem lépek be így családi életbe, nekem mindig az egyetemista volt eddig a legfiatalabb.

De ha egy 22 éves, oda menne gyerekem anyához bemutatkozni, ő is tudná, mint mindenki, hogy mit akar a srác.


Más 16-21 közti lányára meg nem küldök rá senkit. De ha szülők rábolintanak, az már nem az én dolgom.

2020. aug. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
0%
Kaptam az "OFF"-ot :'( most nagyon rosszul érzem magam.. Ez miatt most pityeregve fogok aludni.. :( Még jó hogy egy értelmes választ nem kaptam amiben kivan fejtve miért is rossz a mondandóm.DE! Legalább offoltak, meg offoltak sok más embert előttem. Biztos fáj az igazság az egódnak.Ebből csak szimplán azt gondolom hogy te vagy a f.szi. XD
2020. aug. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
72%
Semennyire, de itt a sok beteg hajlamú úgy is azt fogja mondani, hogy ez teljesen rendben van. Kérdező, ha te vagy a lány, ne legyél hülye, 99,9999%, hogy csak kihasznál, de ha a "pasi" vagy, akkor se, sőt embereld meg magad és keress egy magadhoz illőt.
2020. aug. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 Timici_timicike válasza:
16%

14 évesen 22 éves pasival jöttem össze, 4,5 évig voltunk együtt.

Utólag vissza gondolva élnem kellett volna helyette, pasizni, bulizni, de szerelmesek voltunk.

Végül elhagytam egy másikért.

Mindig 8 évvel idősebb pasik tetszettek, a férjem is 8 évvel idősebb.

Gyerekkorban ez elég normális, h az érett férfi tetszik.

Fordítva nem tudom.

A lényeg h a lánynak azt üzenem legyen okos és ne higgyen el mindent, mert a 22 éves okosabb mint ő.

Ha úgy érzi h nem minden happy lépjen!!

De van h működik pl.Szandiék.

Nem választhatjuk meg h kit szeretünk.

2020. aug. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
85%
Pontozzatok le nyugodtan, attól még nem lesz normális az ekkora korkülönbség ebben a korban. Nem is tudom, hogy tudja magát pasinak nevezni az a 22 éves, aki általános iskolásokat fűzöget... Fú, marha pasis! Bár gondolom a kiscsaj írta ki a kérdést.
2020. aug. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
77%
22 éves nyolcadikos kislányra hajt-nem oké, tuti defektes a pali.
2020. aug. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
73%

#29 Szerintem is, egy felnőttnek egy tízenhat alatti lány, még kislány. Jó ezzel nem bolygatjuk az érzékeny lelkiviláguk.

Játékból sem flörtölnék fiatalabbal.

2020. aug. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!