Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 14 éves lány 22 éves pasi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves lány 22 éves pasi mennyire oké?

Figyelt kérdés

2020. aug. 4. 20:27
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
82%

#30-as (ma 18:21)


Tudom, hogy nagyobbacska tinédzser, de felnőtt fejjel még gyereknek tűnik egy tízenhat évrs is.

2020. aug. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
20%
#31 én 22 voltam amikor összejöttem egy 16 évessel. 5 hónapig tartott mert a szüleik szétszedték a kapcsolatot. Igaz nem a korkülömbség miatt.
2020. aug. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 szamo77db válasza:
100%
Szerintem gáz! Hisz' gyerek vagy még 14 éves fejjel!
2020. aug. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
11%
#32 vagyok. Miért lettem lelontozva? Az igazat írtam
2020. aug. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
79%

A jog nem véletlenül korlátozza a 18 évnél fiatalabbakat.

Pl. Nem vásárolhat alkoholt, dohányterméket.

14 életévét betöltött de még 16 éven aluli csak szülői beleegyezéssel házasodhat.

Tehát: Ekkora korkülönbség ilyen korúaknál 14/22 év általában nem vezet jóra (kivételek lehetnek, de az ritka mint a fehér holló).

Egy 14 éves simán a 22 éves befolyása alá kerül, ami nagyon nem egészséges egy párkapcsolatba.

Nincs közel egyenlő tapasztalat, ami nagy eséllyel a kiskorú nagyfokú kihasználásához vezethet.

Egy 14 éves leány óva intek, hogy hagyja magát egy 22 éves férfi bűvkörébe vonni.

A 22 éves férfi semmit nem veszíthet, a 14 éves leánynak viszont rámehet az egész élete.

2020. aug. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
100%
Gyerek felnőttel, nagyon nem ok. A leány apja helyében ezt nyomatékosan el is magyaráznám a srácnak.
2020. aug. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 B.arika válasza:
100%

A 14 éves lánynak most kéne belehúzni a tanulásba, ha valamire akarja vinni, és nem aranyásó akar lenni. Utána meg a továbbtanulás jön, ne akarja elcseszni az életét. És tényleg igaz, túl korai egy 14 éves lánynak a szex, nem érett rá agyilag. Súlyos pszichés problémák is lehetnek később ebből.

Ha a kérdező a 22 éves pasi, annyit üzennék, hogy kezdjen érettebbel, sokkal jobban jár. Hagyja azt a kislányt tanulni, a jövője a tét. Ne legyen önző, hogy csak a saját szexuális örömére kihasználja, majd kikukázza szegényt....

2020. aug. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
94%

Ilyen korán kell már a pedofíliát is elkezdeni?

A saját korosztályod miért nem jó? Nem elég naív és befolyásolható? Nehezebb őket manipulálni? 14 éves még gyerek. Az én szememben, aki egy gyerekkel kezd ki egy etikátlan féreg. Elásnálak darabokban a kert végében a budi mellé...


Ha te vagy a lány akkor pedig ne próbáld a felnőtteket utánozni, nem éri meg. Élvezd hogy gyerek vagy, tanulj és alapozd meg a jövődet. Ne hagyd hogy egy idősebb hülyegyerek befolyásoljon vagy a fejedre nőjön. Könnyű naív prédának tekint illetve egy lusta disznó a saját korcsoportjában megdolgozni egy kapcsolatért.

Figyelj és úgy tapasztalj. Nagyon sokan használják ki a korodbeli lányokat. Vigyázz magadra.

2020. aug. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
92%
14 éves lány még gyerek, általános iskolás vagy középiskolát kezdi, családjával lakik, legnagyobb önállóság az életében ha elkéredzkedik valajova a szüleitől. 22 éves pasi már felnőtt, vagy egyetemista vagy már dolgozik, sokszor nem a szüleivel él már, szinte teljesen önálló. Ég és föld a két életszakasz. Ráadásul ha te 22 évesen a 14 évesekre gerjedsz az már elég közel esik a pedofíliához, hiszen ő még szinte gyerek te meg felnőtt vagy már.
2020. aug. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
100%

Ráadásul 22 éves pasi általában igényli a rendszeres szexuális életet,a 14 éves gyerek meg jó ha az első csókon túl van. Nulla élettapasztalata és naivitása miatt pedig a 22 éves könnyen ráerőszakolhatja az együttlétet, ,,mert én szeretném ", 14 éves meg képes megtenni nehogy elveszítse a pasit emiatt.

Egyszóval, egyáltalán nem oké. Majdnem 10 év különbség ebben az életszakaszban túl sok.

2020. aug. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!