Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Melyik a jobb, barátság vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a jobb, barátság vagy kapcsolat?

Figyelt kérdés
Nagyon jóba vagyok egy lánnyal és én szeretnék vele kapcsolatban élni. Viszont ha szakítás van akkor egy számomra fontos embert fogok elhagyni.
2020. aug. 6. 23:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem biztos. Ha mindketten leültök és megbeszélitek, hogy a barátságot nem szeretnétek elveszteni, akkor ugyanúgy megmarad a barátság. De ha szereted akkor szerintem ezt mond neki.
2020. aug. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha tetszel neki, akkor már biztosan ki is mutatja ha jóban vagytok. Figyeld meg picit, ha úgy látod lenne esélyed akkor lépj. Ha úgy viselkedik veled, ahogyan más barátaival akkor lehet offos, vagy ha összejön veled azt a lehetőségért teszi, tehát nem lesz egy jó kapcsolat. Ezek alapján mérlegelj, te tudod hogy neked megéri-e.
2020. aug. 7. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
És a lány is akar Tőled valamit? :)
2020. aug. 7. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!