Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért érzem magam magányosnak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem magam magányosnak?

Figyelt kérdés

Lassan 2 éve van párkapcsolatom. Elég sokmindenen keresztül mentem miatta. Ez az egész karanténos helyzet nagyonmegrontotta a kapcsolatubk meg ilyenek. És annyira furán érzem magam ebben a kapcsolatban. Nem figyel rám annyira, nem törődik velem annyira, a romantikus esték átmentek szexbe és semmi másba. Nagy ritkán eszébe jut, hogy simogasson. Régen annyiszor leírta,hogy mennyire imád, és hogy milyen különleges vagyok. Hogy szerencsésnek érzi magát miattam,hogy én aki nem nagyon nyílik meg senkinek odaadtam magam neki. Mostanra indulatkezelési problémái vannak, random dühkitörések. És ilyenkor elhord mindennek. Elfelejti a hónapfordulóinkat stb. Én szeretném ha úgy törődne velem mint régen. És szeretném magam kicsit szeretve érezni, nem csak akkor mikor náluk vagyok vagy ő nálunk. Nagyon sokszor hazudott nekem és rengetegszer bocsájtottam meg neki. Lehet ez a baj?

Mostanában bajára van,hogy szeretnék nőiesebb lenni és kicsit több önbizalmam van. Órákig veszekedtünk azért mert én szerettem volna műkörmöt építtetni magamnak. Én már nem vágyom annyira szexuális kapcsolatra, de múltkor ezért is összevesztünk mert (akkor először) utasítottam vissza a szexet. Majd összevesztünk azért mert én nem törődök vele, mert megjegyeztem hogy orál közben elfáradt a szám. De bezzeg ő mindig lesi minden kívánságom. (Nem egyszer hagyta abba orgazmusom előtt a dolgot és hagyott ott. Mert hogy ő már elment)

És lehet gyerekesnek hangzik de ezek nekem annyira fájnak. Annyira fáj,hogy megszokta, hogy én akkor is mellette leszek ha megbocsájthatatlan hibát követ el, és nem tesz értem semmit. Ezelőtt mindig örült ha jöhetett hozzánk. Mostmár folyamatosan azt szajkózza,hogy mennyire nincs kedve utazni stb. Nyílván van a kapcsolatunknak jó oldala is, de azt már régen tapasztaltam hosszabb ideig a karantén miatt. És elfelejtettem őket.

Előre is köszönöm válaszodat!

További szép napot!



2020. szept. 10. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert az vagy.
2020. szept. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak nagyon rövid kérdés : mit keresel még mellette? Ez már nem a javítható kategória! Lesz más, jobb aki megbecsülne!
2020. szept. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mert ragaszkodok hozzá nagyon és bízom abban hogy egyszer jó lehet újra.
2020. szept. 10. 18:29
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hangzik gyerekesnek, mert nem foglalkozik veled, csak szexel veled, aztán ennyi. De ne panaszkodj, meg ne várd, hogy majd magától megjavul, inkább hagyd.
2020. szept. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
Ugyanezt éltem át, csak fiúként. Pár napja ő szakított velem...
2020. szept. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Jahj. Kitartást. Ha szeretnél róla beszélni keress meg. Segítek ha tudok 5ös.

És 4es. Nem várom. Én igyekszek tenni érte.

2020. szept. 10. 18:50
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kapcsolat már a végét járja, kihűlt. Innentől már csak időhúzás.
2020. szept. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!