Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van olyan dolog, ami miatt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan dolog, ami miatt kiábrándulnátok a párotokból? Ha igen, mi az?

Figyelt kérdés

2020. okt. 31. 22:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem erdekelne nem reagaltal volna de persze bemagyarazhatod magadnak hogy miert nem vagy szanalmas, lényegtelen csak a felesegedet sajnálom hogy ilyen gy*kerrel hozta össze az élet
2020. nov. 2. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
77%

Megcsal/drogozik/minden héten részegre issza magát/túl féltékeny

Illetve

Az exemből azért is ábrándultam ki, mert nem hagyott elég teret és nem értett meg.

Persze, mindig azt mondta, hogy megért engem, de valójában az csak annyi volt, hogy tudomásul vette, amit mondtam.

Túlságosan magához akart láncolni. Introvertált vagyok, és szeretek időnként otthon lenni és a hobbijaimmal foglalkozni, ellenben a végén már én éreztem rosszul magam, nehogy megsértődjön, amiért a szabadidőmben nem akarok folyton vele lenni (és rengeteget szorongtam emiatt).

Egyetlen percre sem lehettem egyedül, mert ha max. tíz percig nem írtam vissza neki, akkor már baj volt, hogy miért nem szóltam neki, hogy most nem fogok tudni válaszolni.


18/L

2020. nov. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
51%
Hogyha más férfiakkal a kelleténél közvetlenebb, akkor tuti.
2020. nov. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 karanten2020 ***** válasza:
100%
12-es: mintha magamat hallanám :D tiszta gáz, jól tetted, hogy szakítottatok :)
2020. nov. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha elhidegül, megcsal, nem hallgat meg.
2020. nov. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Amikor nem lehet beszélgeti vele, hanyagol, és mindent ő irányít, csak az ő igényeinek kell érvényesülni, érdektelen, nem problémamegoldó, inkorrekt és sorolhatnám. Ezek kiábrándítanak.
2020. dec. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!