Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért egy ilyen lány akar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért egy ilyen lány akar nálam beprobálkozni?

Figyelt kérdés
Nos van egy csaj tőlem kb 80 km-re Zalaegerszegen. Aki be akar belém van esve. Találkoztunk már élőben is. Meg mondtam neki normálisan, hogy nem de nyomul. És hiába szép látszik rajta a kor. Azt hiszem már betöltötte a 18-at. Utálom, hogy a haja seggig ér. És nem akar levágattni belőle, hogy jól nézzen ki. Meg van rajta vagy 10kg felesleg és nem hajlandó fogyókúrázni. Na meg a kora miatt nem képes a tini szerelemre, vagy legalábbis nem úgy mint ahogyan pl fél-1 évvel ezelőtt képes lett volna rá. Tehát egy dagadt, igénytelen csaj akar nyomul. És itt a környéken is annyi szebb, csinosabb, normálisabb, cukibb, bolondosabb, fiatalabb lány van. Szerintem erre felé is. Mert biztos, hogy a média a sok felszines/egos ember, internet valamennyire be ütött neki is. Mint mindeggyik másiknak. Csak nyilván a fuck boyoknak is azok kellenek. Meg úgy legtöbbjünknek. Mégis mit tegyek? Pedig ha több ilyet ismernék akkor én tudom, hogy valaki biztosan össze jönne velem.

2020. nov. 7. 18:42
 1/7 Thispain ***** válasza:
46%
Kurasd meg magad egy f*ckboy-al.
2020. nov. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Már volt, uncsi vagy
2020. nov. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%
azért mert te is egy seggfej vagy.
2020. nov. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Márbocsde attolmég hogy nem vágatja le a fenékig érő haját (ami ritka és nagyon szép), nem lesz igénytelen, és attólmég hogy van rajta 10 kg felesleg, nem lesz dagadt a lány. Mégis ki vagy te hogy kritizáld, először nézz magadba..

Ha meg zavar a csaj, nem jön be vagy valami akkor koptasd le

2020. nov. 8. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
89%
Egy ilyen csajért sokan odaadnák a félkarúkat, de te... Majd 5 év múlva meg arról fogsz kérdéseket kiírni, hogy miért vagy szűz 22 éves korodban.
2020. nov. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2%
De igen 10kg felesleggel már simán lehet duci egy lány. Attól függ mitől számítjuk azt a 10+ kg-t. Meg, hogy hová hízik. Oké, megmondhatod neki, hogy adjon le belőle. Persze nem zsaroló módon, mert azzal csak magának is jót tesz. Viszont az, hogy komolyan gyönyörű fenékig érő haját szidod. Persze ez sem tetszhet mindenkinek. De pl szerintem is a comb középpig érő haj már túl hosszú. És nem tetszik, de inkább az mint pl a vállig érő haj. Szerintem te is így vagy vele. Én pl meg már azt unom, hogy erre felénk a legtöbb lánynak max derékig ér a haja.
2020. nov. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert nem ismer engem. Ha ismerne, nálam próbálkozna, nem nálad. :D
2020. nov. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!