Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan kéne egy ilyen sértésre...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kéne egy ilyen sértésre normálisan reagálnom?

Figyelt kérdés

A barátnőm (vagyis úgy néz ki, hogy mostmár a volt barátnőm) iszonyat szemét módon szakított velem egy másfél éves kapcsolat után érdemi indok nélkül. Kezdjük ott, hogy egy hétig nem válaszolt az üzeneteimre, a telefont sorozatosan kinyomta, engem meg végig a pánik kerülgetett, hogy mi baj történhetett vele/kettőnk között, amiről nem tudok.


Erre egyszer csak kapom az üzenetet messengeren, hogy "mi bajod van? mit hívogatsz állandóan?", és miután felvilágosítottam a "drágámat", hogy ez talán mégsem oké így, akkor megkaptam, hogy vegyem tudomásul, hogy én csak egy epizódszereplő voltam az életében, sosem érezte azt, hogy kettőnk között erősek lennének a szálak, már untatta őt a kapcsolatunk, ezért úgy gondolta, hogy kilép ebből.


Azóta (egy napja történt az "eset") még mindig nem tértem magamhoz attól a kisebb sokktól, amit ezek az üzenetek okoztak, így válaszolni sem tudtam neki és nem tudom hogy erre mégis mit kéne lépnem? Mert a becsületem nem hagyja, hogy ezt szótlanul eltűrjem, de közben teljesen tanácstalan vagyok. Pár héttel ezelőtt még állandóan picimnek szólított, óránként hívott vagy írogatott, ha együtt voltunk öt percenként lesmárolt stb..


Ti mit tennétek a helyemben?

És egyáltalán mi lehet a viselkedésére a magyarázat? 19/F.



2020. nov. 28. 22:55
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
A volt barátnőd egy pszichopata. A pszichopaták minden embert tárgyként kezelnek, mivel képtelenek szeretni, ha unnak valakit, azt indokolatlanul eldobják maguktól és nem érzik, hogy ez helytelen, és azzal sem törődnek, hogy ilyenkor a másik mit él át, mivel bűntudattal sem rendelkeznek. Közben viszont remek színészek, és képesek elhitetni szinte bárkivel, hogy tényleg szeretnek vagy odavannak valakiért, de ezek csak mímelések.
2020. nov. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%

Hát szívem, akkor érted nem kár. De ne aggódj a szemétben még egy darabig úgyis turkálnak, de úgy vigyázz hogy csak egy darabig.


Aztán tiltsd le. :D

2020. nov. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

Nemtom, hogy most ez a módi vagy mi van, de velem is hasonló történt 2 hónapja... Csak ott volt egy másik srác is a sztoriban mint 3. szereplő...

20/F

2020. nov. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Jól felreismerted. Sztem sehogy, az lesz neki a legnagyobb meghokkenes, hogy lex.rod.
2020. nov. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%

Az ilyesmire nem lehet normálisan reagálni, a csaj totál kattant. Elhiszem hogy ki vagy bukva, sajnálom hogy ezt át kell élned:(

Amúgy valami oka lehet hogy volt ennek, pl megismert valakit, vagy valami rossz dolog történt.

Ha szeretnél erről beszélni egy vadidegennel vagy bármi, írj nyugodtan. Habár nem tudom hogy segíthetnék, mert én sem értem a lány viselkedését. Találgatni lehet, vagy utána jársz.

18/l

2020. nov. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
Tiltsd a bánatba és örülj ,hogy megszabadultál tőle. Minek kattognál egy ilyen férgen? Dolgozd fel a szakítást és éld tovább az életed.
2020. nov. 29. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, tiltás után elfelejteném, mást nem tudsz vele
2020. nov. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De kár, hogy olyankor nem voltál topon (ami érthető, persze), különben gyorsan megkérdezted volna tőle, hogy "bocs, te melyik is vagy, mi a keresztneved, hirtelen nem is tudom ki vagy?!"
2020. nov. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!