Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szakítás után mindig azon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után mindig azon gondolkodom hogy milyen jó volt vele, de szeretném elfelejteni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
16F / Életem első komolyabb kapcsolatán vagyok túl ami nem volt hosszú de mivel ez volt az első komolyabb nagyon zokon veszem a szakítást. A lényeg hogy ő már márciusban azt szerette volna hogy együtt legyünk, viszont akkor én elleneztem a dolgot, így ő áprilisban összejött egy olyan valakivel aki bántotta. Majd októberben összejöttünk és boldogak voltunk egy hónapig amikor ő úgy döntött hogy nem szeretné ezt az egészet, viszont megbocsátott nekem másnap (holott semmit nem csináltam). Majd ehét kedden azt kérdezte tőlem random hogy én mikor veszíteném el a szüzességemet. Azt hittem hogy indoka is van hogy ezt kérdezi hát férfi módjára azt válaszoltam hogy bármikor. Ő azt felelte hogy ő kb. 2 év múlva (akkor lesz 18) és mondtam hogy na az jó mert akkor érett az ember ehhez viszont amit erre mondott az nekem szarul esett. "De azért veled sem tennék sohasem kivételt". Azt hittem ezt azért mondja mert hogy annyira csúnya vagyok vagy nem tudom a lényeg hogy összevissza kiabáltunk majd tegnap, pénteken mesélte el hogy nem én vagyok a hibás hanem az eset ami áprilisban történt, és teljesen leszarta azt hogy én azt mondtam hogy eddig ezt nem tudtam és ha adna egy esélyt akkor folytatnám, ott hagyott. És a leggazabb hogy az osztálytársam. Szerintetek meg fogja-e valamikor gondolni magát és ha nem akkor hogyan tegyem túl magamat ezen? Köszönöm a válaszokat.

2020. dec. 12. 12:06
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

a történeted kicsit zavaros, de az szép dolog tőled hogy ellenezted.

legyél nagyon határozott illetve 16 évesen még nem vagyok teljesen felnőtt férfi, a szexxel várd meg a bűvös 18-at. a lány meg...nem egyenes, nem érdemel meg!

2020. dec. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!