Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi tévők legyünk? 🥺

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévők legyünk? 🥺

Figyelt kérdés
sportolóként elég nehéz összehozni a dolgokat, találkákat stb. de a jövőben a Barátnőm szülei elfognak költözni, Ő pedig marad, miattam, lenne az a lakás kettőnknek de a rezsit stb-t fizetni kéne és amiatt az én szüleim nem egyeznek bele szerintem, de nekem is kell tennem valamit hogy együtt tudjunk lenni hogyha ekkora áldozatot tett, nem feleslegesen akarom itt tartani, hanem mert Imádom és megkell valahogy ezt oldani🙁🙁
2020. dec. 31. 01:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy 15, és 16 évestől nem lehet elvárni, hogy fenntartsanak egy lakást, azt pedig kizártnak tartom, hogy a szüleid fizetnék a barátnőd rezsijét. Kedves gesztus a másik szülőktől, hogy nem akarnak szétszakítani titeket, de ha nem fizetik azt a lakást, akkor sajnos ez nem nagy segítség a részükről. Sajnálom, de ha tényleg nektek kell fizetni, akkor ez a dolog nem fog működni, ehhez még fiatalok vagytok.
2020. dec. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Szüleik nem fofnak hagyni egyedül, főleg ha még fiatal.
2020. dec. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is azthittem hogy 18-20 évesek vagytok...
2020. dec. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
91%

Nem a legszerencsésebb helyzet.

De te 16 évesen már tudsz vállalni munkát, ha már rá vagytok szorulva. Nem egy emberről hallottam már, aki 16-17 évesen képes volt "önállósodni".

Egyébként én is 16 éves korom óta dolgozom (a mai napig és suli mellett). Bár én nem vállalok annyit, hogy el tudjam magam teljesen tartani, mivel még mindig a szüleimmel élek és segítenek. De ezzel csak azt akarom mondani, hogy amúgy nem lehetetlen dolgozni suli mellett, ha pedig kicsit többet vállalsz, egy alap keresetet elő tudsz teremteni.

Keress valami diákmunkát, mert általában egy diákszövetkezetnél vannak olyan munkák, amelyek rugalmasak az órarended szempontjából!

Igaz, hogy ne számítsatok arra, hogy valami gazdagon meg fogtok élni belőle, de egy alapot össze tudsz dolgozni szerintem.

A barátnőd pedig még nem vállalhat munkát bármikor, csak amikor suliszünetek vannak. :/

Viszont a szülőkkel is beszéljetek, hogy legalább egy kicsi pénzzel támogassanak Benneteket (elvégre nem kerülne többe, mint ahogy most eltartanak). Ha három oldalról is lesz pénzetek (2 szülő + munka), így lehetséges.

De az is igaz, hogy nagyon fiatalok vagytok még ehhez. Nem tudom, mennyire jó ötlet és hogyan fogtok boldogulni. Én csak leírtam, hogy mik az esetleges megoldások abban az esetben, ha mégis megpróbáljátok.

Sok sikert Nektek!

2020. dec. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
86%

Olyan szempontból jó, hogy valamelyest tapasztalatot szereztek arról, milyen nehéz is a "saját lábatokon állni". Így a jövőben könnyebb lesz. Illetve a suli mellett végezhető munka pl. ad egy motivációt arra, hogy igenis megéri tanulni, ha a jövőben ennél jobban szeretnél élni, ennél jobb munkát szeretnél végezni (mind fizetés, mind a munka jellege).

Nem könnyű!

2020. dec. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
köszönjük, sok jót tudtam olvasni!
2021. jan. 1. 17:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!