Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi a véleményetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok:)

Én egy 17 éves lány vagyok. Az a helyzet hogy megismerkedtem egy 40 éves hapsival. Irtó jól néz ki, letagadhatna pár évet tuti:) Tipikus magas szőke hajú, zöld szemű nagyon jó pasi:3 Még nem feküdtünk le, de szerintem meg fog történni. Anyáék nem tudják, és nem is fogom nekik elmondani. Nincs felesége, mert elvált, és gyereke sincs. Szerintetek gondolhatja komolyan?:) Én úgy érzem szeret.


2021. jan. 17. 18:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Itt az a kérdés hogy te úgy gondolod hogy normális amit csinálsz? Ha igen akkor áldásom rátok:)
2021. jan. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Ne haragudj, de nem hinném, hogy hosszú távú kapcsolatot tervez veled.
2021. jan. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Hát... Most ülj le. Kicsit nyugodj meg. Olvasd át ezt a sztorit, és vedd észre, hogy ez nagyon nem normális dolog...
2021. jan. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%

Biztos vagyok benne hogy ez egy troll kérdés amit valami szűz 12 éves írt...

De ha mégse, akkor kérdezd meg a szüleidet és biztosan elmondják szivesen a véleményüket JOGOSAN.

2021. jan. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Feküdj le vele nyugodtan,add neki a szüzességedet,azután ha végeztetek,meg még pár együttlét után,majd meglátod hogy mikor mondja azt hogy szia,ennyi volt.
2021. jan. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem azzal nem sok probléma van, hogyha szexuális kapcsolatot létesítetek. Csak arra vigyázz, hogy ne szeress belé!! Gyakorlatilag biztos, hogy ő nem tervez veled hosszú távra. Te se tervezz, mert képzeld csak el a jövőtöket.. Mondjuk ha nagyon beleragatsz a kapcsolatba és már eljutsz odáig, hogy gyerekeket akarsz. Gondold csak át milyen öreg apuka lenne. Amikor te csak 50 leszel, na, ő mennyi is? Ne pazarold az érzelmeidet életed legjobb éveiben egy hozzádképest ennyivel öregebb csávóra! Nem jó ötlet..
2021. jan. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
5. Honnan veszed,hogy szűz? Vagy hogy ő nem akar lefeküdni vele?
2021. jan. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%
7.:Abból hogy szerintem,meg fog történni.Ennek szűz hangzása van.A második kérdésedre nem válaszolok,mert csak simán rosszul értelmezted ahogy leírtam.
2021. jan. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%
40 éves hapsi 😀 szegény szüleid... Pfhuuu ott háború lesz, gyermekem 😀
2021. jan. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
81%
Szerintem, ezzel egyáltalán nincs probléma.De szerintem ez csak akkor fog kiderülni, ha már lefeküdtetek.
2021. jan. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!