Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk.Nektek milyen kinézetű...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk.Nektek milyen kinézetű lányok jönnek be.Csak külső.Sportos, vékony, teltebb stb.??????????

Figyelt kérdés
Kiváncsi lennék, hogy milyen stilusú lányok jönnek be nektek.Képet is csatolhattok.

2021. jan. 18. 09:08
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
78%
Nálam nincs olyan hogy milyen kinézet. Ha ránézek, legyen egyben, az összkép a fontos.
2021. jan. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
86%
Ápoltak, igényesek. Nincs olyan hogy legyen 175... felőlem lehet 155 is.
2021. jan. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 $$$$$ ***** válasza:
94%

A magasság lenyegtelen. Az a lenyeg ,hogy nallam legyen alacsonyabb ami nem nehez mert 203 cm vagyok😂. Tehat felőlem egy lány lehet 150 cm is meg akar 195 cm is. Nekem inkább a kicsit telt alkat tetszik nem pedig a tul sportos vagy a nagyon vékony.(a telt alatt nem kövéret értek,de nekem tetszik ha van mit fogni egy lányon. Tehat nem baj ha van egy kis pocakja.)

20/F

2021. jan. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
80%

A teltkarcsú, nagy cicijű, hosszú, hullámos vagy göndör hajú (hajszín mindegy), világosabb fehér bőrű (az egészséges hófehér bőr szerintem gyönyörű, nem is értem ezt a szoliőrületet..), és legfőképpen szép, kerek, szabályos arcú, nagy és szép kék vagy zöld szemű lányok az eseteim.


A magasság nem számít, de szeretem a hosszú, vaskos combokat, amik viszont ugyebár általában a magasabb lányoknak vannak.

2021. jan. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim válasza:
78%
Nekem az aktívan sportoló lányok jönnek be, akiknek ez az alakjukon is látszik.
2021. jan. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim válasza:
79%

Sportos, nekem kb ilyenek:


[link]

[link]


16F

2021. jan. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
81%
Ha választanom kéne, a teltebbet mondanám, a teltebb lányok szép kerek, szabályos arccal, telt ajkakkal valami istenien néznek ki, hát ha még nagy mellei is vannak :D
2021. jan. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
73%
32 évesen az ember már nem csak a külsőt nézi. Illetve először nyilván azt, de lehet a lánynak tündéri pofija és élsportoló-kinézetű, mindenhol feszes teste, ha amúgy emberként egy nulla, és a lelke olyan csúnya, hogy a Terror Házában kellene mutogatni. Hasonlóképpen, néhány lány annyira cuki belül, hogy bárhogy néznek ki, ha megismered őket megszépülnek a szemedben, mert egész egyszerűen a belső szépségük kihat a külsejükre is.
2021. jan. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
83%
#8 Ahányszor föltesz valaki egy kérdést kizárólag a külsőre vonatkozólag, hogy kinek mi jön be a linginkább, valakinek mindig be kell vágnia ezt a "nem csak a külső számít" bullshit dumát, vagyis nem bullshit, de itt most kvára nem releváns, mert nem ez volt a kérdés.
2021. jan. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
63%

#8 de ugyebár a kérdés a külsőről szól..


Különben számomra eddig egyetlen bűndonda nőt sem tett vonzóvá az, ha belül egy angyal. 34/F

2021. jan. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!