Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk.Nektek milyen kinézetű...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk.Nektek milyen kinézetű lányok jönnek be.Csak külső.Sportos, vékony, teltebb stb.??????????

Figyelt kérdés
Kiváncsi lennék, hogy milyen stilusú lányok jönnek be nektek.Képet is csatolhattok.

2021. jan. 18. 09:08
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
74%
Nekem is a sportos, ha csak a külsőt nézzük. De kinek mi
2021. jan. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
75%
Nekem a sportos lányok túl maszkulinak, nekem is inkább a lágyabb, kerekebb formákkal rendelkező, kicsit teltebb lányok jönnek be.
2021. jan. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
73%

Vékony.


#8 bullshit. Kulso megfog, belso megtart. Akinek nem fontos a kulso az maga is egy igenytelen zsák krumpli.

2021. jan. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
61%
#13 Tudsz olvasni? Ott korrigáltam magam, hogy NEM bullshit, mert nem úgy értettem, hogy amúgy ne lenne valamelyest igaz az, amit írt, csak nem idevágó, nem válasz a kérdésre, azért hülyeség.
2021. jan. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
84%
#13 Amúgy most veszem észre, hogy itt oltogatlak, hogy nem tudsz olvasni, közben meg én nem tudok xD
2021. jan. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
60%
Egyébként a 30+os válaszolók véleménye amúgy sem releváns, ugyanis a kérdés a FIÚKhoz szólt, a kérdezőt valszeg a tinik érdeklik
2021. jan. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
21%
A tini srácok többsége meg a melltelen pálcika-lányokat szereti..
2021. jan. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
54%

#17 ez sajnos tényleg igaz. Emlékszem, mikor gimiben ha egy kicsit is nőiesebb formája, nagyobb melle, szélesebb csípöje volt egy csajnak, rögtön megkapta a "kövér" címkét. Aztán kb. 25-26 évesen azon kapja magát az ember, hogy megőrül az olyan nőkért, akiken rendesen van anyag.


Mit tudja még egy kiskölyök tizenX évesen, hogy mi az igazán jó! Ilyenkor még a jó nőt a média által nyomatott "egyszálcsont" modellekkel azonosítják sokan (mind a két nem tagjai).

2021. jan. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
70%

Átlagos, vagy kicsit teltebb, nagy, lapos fenékkel, és nagyon kis mellekkel.

És kifejezetten tetszik a kissé elvontabb stílus, ami tipikusan a művész lányokra jellemző.

De természetesen nem a külső a döntő, még akkor sem, ha ezzel most pár idegbeteg agyát nagyon felhúztam.

2021. jan. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
79%

#19 engem nem húztál fel, idegbeteg sem vagyok, csak simán az a véleményem, hogy aki olyat ír, hogy hajlandó lenne csúnya nővel összejönni, ha annak elég sok belső értéke van, az vagy hazudik vagy aszexuális.


A belső érték a barátságoknál döntő, a párkapcsolatoknál viszont elsődlegesen a kémia játszik, aztán jöhet az összes többi. Különben sokra mész egy kapcsolatban a belső értékekkel, ha két hónap után már nem áll fel a párodra..

2021. jan. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!