Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk.Nektek milyen kinézetű...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk.Nektek milyen kinézetű lányok jönnek be.Csak külső.Sportos, vékony, teltebb stb.??????????

Figyelt kérdés
Kiváncsi lennék, hogy milyen stilusú lányok jönnek be nektek.Képet is csatolhattok.

2021. jan. 18. 09:08
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a belső értékes rizsát a csajok is állandóan elsütik, de érdekes módon a nyúlfogú, sápkóros, zsíros hajú, pattanásos fejű, kötött pulcsis országos történelem verseny első helyezettért mégsem tolonganak a lányok.


Lehet a belőtt hajú kosaras szép fiúnak több belső értéke van..

2021. jan. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Külsőre; Nekem a vékony vagy átlag testalkat. Szép vagy jó átlagos arc. Barna, szőke vagy fekete haj. Vagy legyen jó melle ( legnagyobb B-kosárból, C-kosár vagy D- kosár) vagy jó (kerek) feneke. Ha mind 2, az a legjobb.
2021. jan. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
78%

A nagyon jó személyiség;


- teljesen hűséges/megbízható

- kedves, aranyos

- azonos világ/politikai nézet

- őszinte

- legyen véleménye mindenről

- legyenek céljai

- ne akarjon uralkodni

- házasság

- család alapítás

- (kicsit) romantikus

- ha keresztény az hatalmas előny


- egyébb: közepes vagy magas libidó


22-es voltam

2021. jan. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:
100%

Nos nekem először is alkatban legyen vékony és sportos de ne legyen full kigyúrt és ne legyen óriási bicepsze még minden csak légyen szép az alaksza

Aztán az arc: fekete -szőke -szőkés barna haj

Legyen dekoratív, az orra ne legyen nagyobb az enyémnél, a haja légyen minden -képp váll alá érő és ha göndör de nagy göndör vagyis nagy hullámok vannak benne az még jobb.

A magasságnál még csak az A lényeg hogy minimum 160cm legyen mert én magas vagyok.

A szem színe az teljesen mindegy.

És a fogai pedig legyenek ápoltak.

A mell méret nem számít

2021. jan. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 $$$$$ ***** válasza:
100%
17-es. Ez egyáltalan nem igaz. Nekem is meg eleg sok haveromnak is inkabb a kicsit teltebb lanyok tetszenek. Bar mi mar 20-21 evesek vagyunk. De par eve is ők tetszettek😂.
2021. jan. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

Nálam az arc az abszolút első, azon is belül a szemek, amik legyenek nagyok, szépek, ábrándosak, kékek vagy zöldek, természetesen hosszú, sűrű, ívelt szempillákkal. A kissé telt ajkak és a fitos orr is vonzó számomra, és az is tetszik, ha a V-alakú fej egy kis formás, kerek állban végződik. A haj pedig legyen legalább vállig érő, sűrű, szőke, szőkésbarna, vagy barna.


Ha ez valakinél legalább nagyjából stimmel, akkor felőlem lehet alacsony, magas, vékony, telt stb, már nyerő nálam a lány.

2021. jan. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Pici + bújós típusú lányok :) Röviden :)
2021. jan. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
94%
Nyílván fontos a kinézet is. Mennyire ápolt stb. de a belső tulajdonságai ami fontosabb. Vagyis nekem.
2021. jan. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
65%

Legyen szűk a puncija, ne fogazzon, és rendesen ki tudja klopfolni a karajt.


Ennyi.

2021. jan. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!