Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tennétek a helyembe?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés
A barátommal fél éve vagyunk együtt. Én féltékeny típus vagyok, de teljes mértékben megbízom benne. Sosem néztem az üzeneteit, sosem mondtam, hogy valahova ne menjen el, sosem kutakodtam a telefonjába. Az egyik nap viszont ameddig ő elment a boltba, nálam hagyta a telefonját, és én át akartam küldeni magamnak egy képet, amit az ő telefonjával készítettünk, és megláttam akkor egy lányt. Gondoltam megnézem, hogy ki az, és láttam, hogy pont az az idő alatt beszélt vele, amikor mi még hivatalosan nem voltunk együtt, csak kavartunk. Olyanokat írt neki, hogy megígérte hogy találkozak úgyhogy fognak is, és hogy majd elmegy hozzá autóval (ezek voltak az utolsó beszélgetések, visszaolvasni nagyon nem szerettem volna). Aztán láttam, hogy letiltotta. Ez azt jelentheti, hogy eleinte nem annyira gondolta velem komolyan, hogy úgymond más lánynak is ezeket írta? Amióta együtt vagyunk, azóta senkinek sem ír vissza aki rá ír, sőt, meg sem nyitja. Tudom nem kéne így viselkednem, próbálok változtatni, csak félek, hogy elveszítem.
2021. febr. 23. 12:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdésre válasz: Semmit.
2021. febr. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg lassítanod kéne. Tinder-en is sokszor az emberek akár több sráccal, vagy lánnyal beszélgetnek egyszerre. Vagy akár egyszerre több emberrel is randizgatnak. Ezt szoktam "állásinterjú-szerű" randizásnak hívni. Végül azért ghostingolnak az emberek, mert választott már mást. Jelen esetben a barátod téged választott. Nem állt neki magyarázkodni a másik lánynak, hogy talált mást, hanem egyszerűen letiltotta és kész. Helyedben szóvá se tenném neki, nem nézné jó szemmel szerintem, ha megtudná, kutakodtál a privát cuccai között. Meg minden jel arra utal így látatlanban is, hogy csak te vagy neki. Tényleg SEMMIKÉPP SE tedd ezt szóvá neki.
2021. febr. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Sokat segítettél. Nem is nagyon akartam szóvá tenni neki.
2021. febr. 23. 12:08
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltatok még együtt, amikor beszéltek, ebből nem kell nagy ügyet csinálni. Ha még tiltva is van, főleg.
2021. febr. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék ha látnám hogy tiltva van:D
2021. febr. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hidd el, én is örültem amikor észre vettem, hogy le van tiltva:D
2021. febr. 23. 12:15
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Elötted is volt élete...
2021. febr. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel semmi teendőd...

Nem voltatok még együtt, nem beszélt vele azóta, ráadásul le is van tiltva. Mi a probléma?

2021. febr. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ebben semmi nincs, az én volt barátnőm volt kemény mindenért felkapta a vizet, ha visszajelöltem egy nőnek már szakítani akart.
2021. febr. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Korrekt a fiú. Örülj neki. Nehogy eláruld neki, hogy belenéztél a telefonjába!
2021. febr. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!