Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez így mi, hogy azt mondja,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így mi, hogy azt mondja, hogy ő csak barátkozni akar, közben meg flörtöl velem?

Figyelt kérdés

Van egy lany akivel meg csak ismerkedunk és mondta, hogy o csak barátkozni akar, de kozben meg kulld ilyen szexi kepeket meg ram ir ilyen kis hulyesegekkel, amik nem is lenyegesek, de erezheto, h nagyon akar kommunikalni. Meg keres, ha en nem irok neki.


Szerintem vadidegeneknel csak akkor teper valaki a masikert, ha tobbet akar baratsagnal. De ha csak tenyleg baratkozni akar, akkor nem vergodik, hogy miert nem ir a masik.. Marmint vadidegenkent nem teperunk egy uj baratert.


Valakinek volt mar igy, hogy a parja huzta az agyat, hogy ,,mi csak baratok vagyunk”, aztan meg kiderult, hogy vegig tobbet akart baratsagnal?


leszbikusok vagyunk



2021. márc. 8. 00:50
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Az ékezet hiánya miatt ne kövezzetek meg légyszikee
2021. márc. 8. 00:52
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp érdekled és szeretné megosztani veled a dolgokat amik vele történnek. Én elhinném neki, hogy csak barátkozni akar. Lehet nem biztos még ebben az egészben, vagy először jobban meg akar ismerni.
2021. márc. 8. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
16%
Én a barátaimmal is szoktam flörtölni. Egyrészt poén, másrészt növeli az önbizalmukat. Nem kell mindent komolyan venni. Vagy ha nem tetszik kérdezd meg, hogy "haver, ez mi a f@$z?"
2021. márc. 8. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem ugyanazt értitek "flört" alatt.
2021. márc. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

A barátaimmal én is flörtölök viccből. De szinte még idegen emberekkel nem.

Kb. 2 hete beszélünk. Pont olyan fázisban vagyunk, amikor még ismerkedünk és még nem ismerjük annyira a másikat, hogy mi irónia és mi nem. Szerintem még ilyen frissen nem jó ilyen szavakkal dobálózni, ha nem gondolja komolyan.


Meg így olyanokat is mond, hogy a barátai nem érdekli, de velem egésznap írogat, meg, hogy másokkal nem foglalkozik ennyit, de velem igen. Szóval így arra utal elég erősen, hogy velem más, mint a többiekkel, de mégis azt mondta, hogy barátkozni akar. Máskor meg azt mondta erről, hogy nem tudja még, hogy mit akar..


én 20L és ő is

2021. márc. 8. 10:28
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem barátkozni akar
2021. márc. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Egyik lakótársam leszbikus volt, sokat beszélgettünk, ő mesélt ilyen lányokról. Azt mondta, hogy nagyon nehéz ismerkedni, mert sok nő fantáziáját piszkálja, milyen lehet egy másik nővel együtt lenni, de nem merik meglépni, vagy meglépik, de az utolsó pillanatban kifarcolnak a dologból.

Azt mondta, hogy ő már olyanokkal nem is kezd, akik nem tudják, hogy mit akarnak, mert a vége úgyis az lesz, hogy hááát...inkább nem.

Nekem kicsit hülyítés érzetem van, ahogy leírtad.

Az meg, hogy nem tudja mit akar, de folyton keres, heteróknál is és minden más helyzetben is baromira fárasztó tud lenni. Az első 1-2 hasonló után jutottam arra, hogy az ilyenekre nem érdemes időt pazarolni.

2021. márc. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Kettőnk közül én vagyok, aki még nem volt lánnyal.. Ő volt már 3-mal..
2021. márc. 8. 14:50
 9/14 A kérdező kommentje:
Szóval, 7-es, ha valaki, akkor ő tuti felvállalja
2021. márc. 8. 15:07
 10/14 anonim ***** válasza:
#7-es vagyok: á, értem. Viszont akkor is furcsa ez a "nem tudom, mit akarok" hozzáállás. Ha még 1-2 múlva is ott tartana dolog, mint most, akkor lehet, hogy hagyni kéne ezt az egészet. De ez tényleg csak az én véleményem.
2021. márc. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!