Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért gáz a 22 év korkülönbség...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gáz a 22 év korkülönbség? Tehát ha egy 15 éves lány egy 37 évessel van, abba miért kötnek bele?

Figyelt kérdés
2021. márc. 25. 09:49
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
31%
Utolsó: nincs jelentősége? A saját kapcsolatukat mérgezik a lányukkal? 18-20 felett igen. De azért egy 15-16 éves lánynak még nagyon sok köze van a szüleihez(mondom ezt 16 éves lányként szóval nem is a túlféltő anyuka vagyok)
2021. ápr. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
100%

#41, a leválásnak nincs determinált életkora... van aki már 14 évesen se tűri, hogy belevauzzanak a dolgaiba, van aki még 30 évesen is elfogadja.Mi a párommal mindketten az átlag feletti szabadság-igényt képviseltük(..jük)... ugye van Röhrig Gézavál az az ominózus interjú, amiben a következőt mondja:

„Egy tizenkét éves embert a szó valódi értelmében nem lehet örökbe fogadni. Akkorra én már régesrégen kész voltam. Mikor gimnáziumba kerültem, én nem mutattam meg az ellenőrzőmet, és soha nem kérdeztem meg, hányra kellene hazajönni, a magam útját jártam.” - bizony, van aki ezzel így van 12 évesen is...

2021. ápr. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
100%
JA, egyébként ez válasz néhány előbbi értetlenkedésre is: "Mi a párommal mindketten az átlag feletti szabadság-igényt képviseltük(..jük)..." - pl. ez volt egy olyan nagy közös a kapcsolatunkban az első pillanattól, ami miatt soha semmiféle gondot nem okozott a 16 év korkülönbség a kapcsolatunkban...
2021. ápr. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
6%
Jó de azért a szülők pénze meg háza megfelel nem?
2021. ápr. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
100%
#44, a szülők vállaltak gyereket, és nem a gyerek a szülőket... nincs okádékabb az "amíg az én kenyeremet eszed" típusú szemétnél...
2021. ápr. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 tozser ***** válasza:
28%

40/44

Ismerek azért egy olyan esetet amikor egy 18 éves lány pár nappal az u.n.

"nagy korúság elérése után" két bőrönddel ott állt a szűlei előtt és kijelentettete " ő már felnőtt, nagykorú és elköltözik a fiú barátjához", aki történetessen egy idős VOLT a saját apjával! (24+ év)

Pár évig élvezte is a dolgot és cca. két és fél év után a "fiú barát"

lapátra tette és zaz uj leányzót keresett, és Ő ujra ott állt a két bőrönddel a szűlei előtt...

Ez a 22+ év rövid története..

(u.i. nem én vagyok a lány apja...!)

2021. ápr. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
100%

#46 van ilyen is... bár nem értem, ebben mi a csattanó, általánosságban igaz, hogy a kapcsolatok kisebbik részéből lesz hosszú távú kapcsolat, az esetek nagyobb részében az emberek rájönnek pár hónap vagy pár év alatt, hogy mégsem egymáshoz illenek. (nekünk pl. mázlink van, hogy az általad leírthoz hasonló kiindulásból 24 éve boldogítjuk egymást:))

Ha a kérdésben leírt kapcsolat összejön, az is vagy működni fog hosszabb távon is, vagy nem. Ezt előre senki sem tudja kitalálni... pláne olyanok nem, akik nem ismerik a feleket.

2021. ápr. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!