Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért gáz a 22 év korkülönbség...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gáz a 22 év korkülönbség? Tehát ha egy 15 éves lány egy 37 évessel van, abba miért kötnek bele?

Figyelt kérdés
2021. márc. 25. 09:49
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
50%

Igen #20 csak tudod 50 évesen már kéne annyi tapasztalatod és eszed legyen hogy tudod mit akarsz. Jelen esetben valszeg az van hogy a szülők vagy nem tudnak róla, vagy ellenzik, ezért a lány itt próbál megerősítést találni, sikertelenül, hogy az egójában ő elkönyvelhesse, hogy ezzel semmi probléma sincs. Lázad, tehát érthető, de szülői közbelépés kéne.


Abban az esetben, ha a kérdező a 37 éves, akkor elgondolkoznék a helyében, hogy a) miért szúrom hátba a családomat, vagy b) miért nincsen egy normális életem. Nem azt mondom hogy mindenki alapítson családot, de legalább korabeli NŐT keressen, és ne hozzá képest KISLÁNYT.

2021. márc. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
65%
Kérdező, mi 17L/33F-ként kezdtük, és 24 éve vagyunk együtt. És az itten jóslatokkal szemben teljesen jó, szeretetteljes életünk van. Szóval nincsenek köbe vésett igazságok egyik oldalon se, magatoknak kell tudni, hogy összeilletek-e. A bele szólni akarókat meg meg kell tanulni ignorálni.
2021. márc. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
65%
Clint Eastwood (majdnem 91) barátnője 27 éves. Sakkó' miwan?
2021. márc. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim válasza:
25%
Úgy gondolom ha egy 37 éves férfi nem talál a korcsoportjában párra, akkor vele valami baj lehet, hogy éretlen-tapasztalatlan bakfishúsra vágyik.
2021. márc. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
5%
#23 azért ők mindketten felnőttek, attól, hogy van köztük egy emberéletnyi korkülönbség, egy 15 éves meg még mindig gyerek. Bár az mindkettőre igaz, hogy teljesen más életszakaszban tartanak, és én még mindig nem értem, hogy lehet ezt összeegyeztetni. Az egyik még gyerek, a másik felnőtt. Egy 27 éves fiatal, javában éli az életét, egy 91 éves meg már biztos túl van ezen, meg ki tudja, mennyi ideje van hátra
2021. márc. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
58%
#24 "Úgy gondolom ha egy 37 éves férfi nem talál a korcsoportjában párra" - Ennek az elméletnek az a gyengesége, hogy miért akarna az a harmincas férfi a saját korcsoportjában párt találni? Mi lenne abban a jó neki???
2021. márc. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
73%
#25 "Bár az mindkettőre igaz, hogy teljesen más életszakaszban tartanak, és én még mindig nem értem, hogy lehet ezt összeegyeztetni." - te, én az exemmel - akivel 2 év volt köztünk - 6 évet voltam együtt, amiből az utolsó 4 borzalmas volt... a jelen párommal - 16 év korkülönbséggel - boldogan együtt vagyunk 24 éve. Semmiféle "más életszakaszban tartanak" probléma nem volt sosem...
2021. márc. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
6%
Értem, szóval ti jól megvagytok, tehát akkor ez egy általános igazság, és nincsenek kivételek, aki szerint igen, az hülye. Oké
2021. márc. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
86%
#28, valójában aza hülye, aki azt hiszi, hogy bármiféle általános szabály felállítható. Egy párkapcsolat vagy műköndni fog hosszú távon is, vagy nem. Mindentől függetlenül.
2021. márc. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
45%

Ez mind igaz, egy kapcsolat életképessége soktényezős, nem csak a korkülönbségtől függ, bár statisztikák alapján a korban közelebb állók kapcsolatai tartósabbak.

Viszont a kérdésben nem két felnőttről, hanem egy kiskamaszról és egy középkorú férfiról van szó. Ez meglehetősen aggasztó efebofil magatartás a felnőtt részéről.

2021. márc. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!