Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért gáz a 22 év korkülönbség...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gáz a 22 év korkülönbség? Tehát ha egy 15 éves lány egy 37 évessel van, abba miért kötnek bele?

Figyelt kérdés
2021. márc. 25. 09:49
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
62%
"Ez meglehetősen aggasztó efebofil magatartás a felnőtt részéről." - néz, ez egy ilyen ámerikás hülyeség nézetem szerint, valahogy korrelációba kellett hozni a nyomoroncoknak a pedofilia "másodlagos nemi jelleget még nem mutató" valódi definícióját az országokban szokásos emberellenes, fasisztoid 18 év körüli szexuális beleegyezési korhatárral. Nekünk ezzel több, mint hiba foglalkozni, a magyar szabályzást nem kell korreláltatni, az tökéletesen megfelelő a biológiai adottságoknak. És nálunk szerencsére nincs olyan pusztító valláserkölcs, mint a tengeren túlon...
2021. márc. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem is egy kitalált hülyeség az Efebofília... Gondolkodjatok már.
2021. márc. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
56%
#32, nyilván az, lévén - szemben a pedofiliával - nincs a világon semmiféle biológiai alapja, ez egy tisztán "erkölcsi-társadalmi" agybaj. Amíg ugye a másodlagos nemi jelleg egy teljesen objektív biológiai határvonal.
2021. márc. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
32%

Attól még, hogy egy kislány teste már másodlagos nemi jellegeket mutat (akár B-C-D kosara mellek, kerek csípő stb.), az elméje még bőven gyerek, közelébe sincs egy 37 éves férfinak, de még egy 25 évesének sem. Egyszerűen nem elég érettek szellemileg egy ilyen jellegű kapcsolathoz.

És igen erkölcsi tényező, ahogy az emberi jogok is, ez nem hinném, hogy bármivel is vissza venne a dolog jelentőségéből.


De gondolom az aki így gondolkozik az akkor is rájuk mászna, ha mellekkel csúsznának ki az anyaméhből...

2021. márc. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
86%
Másképp érnek az emberek... Valaki 17 évesen érett rá, valaki 25 évesen bohóckodik.
2021. márc. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
64%

#34 " Egyszerűen nem elég érettek szellemileg egy ilyen jellegű kapcsolathoz." - aztán MIÉRT is? Mert te ezt mondod?

"És igen erkölcsi tényező, ahogy az emberi jogok is, ez nem hinném, hogy bármivel is vissza venne a dolog jelentőségéből." - ez az érvelés ott téves, hogy egyetemleges erkölcs NINCS, és jó ideig nem is lesz...

De egyébként nézheted a gyakorlat oldalárol is az elmélet hibás voltát... mi ugye a párommal 17L/33F-ként jöttünk össze. 24 éve. Eszerint most 41L/57F a felállás... Mi ugyanaz a pár vagyunk, mint voltunk 24 éve. Most akkor szerinted "efebofílok" vagyunk, vagy nem??? - mert az idő alaptulajdonsága, hogy múlik... na látod, hogy mennyire hibás ez a képzelt kategória???

2021. márc. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
61%

Egyébként tapasztalatom szerint 3 csoport néz igazán sandán az ilyen kapcsolatokra, amelyek közül egyik sem a szívem csücske, vagy olyan, akiknek adni kellene a véleményére...

1, a magzatvédők... nekik az a hasfájásuk a 18 év alatti szexel, hogy ha bekövetkezne a terhesség, akkor a résztvevők nyilván nem tudnák vállalni a gyereket, tehát jó sansszal ab. lenne.

2, a hardfemik... akik 1x1-nek veszik, hogy akkor ez mindenképp egy egyenlőtlen kapcsolat, ahol a férfi uralkodik a nő fölött, és kihasználja a nőt...

3, a ketyegő biológiai órájú vagy épp elvált 30-as nők, akik egyszerűen meg vannak sértődve, hogy a férfiak a tízenéveseknél kezdeményeznek, nem náluk..."akkor hogyan lesz nekem Babám" jeligére...

Namost szerintem egyetlen épeszű pár sem teszi a boldogságát függővé ilyenektől, ehylett megpróbálják, aztán vagy működik (mint nálunk történik), vagy nem... a puding próbája a megevés...

2021. márc. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 tozser ***** válasza:
55%

A sexen kivűl nem tudom elképzelni mi más lenne a ffi témája a lánnyal?

Mi az ami közös érdeklődésű lenne kettőjük között, gondolok egy közös programra vagy időtöltésre.És -ugye- ott van még a napok külön-külön való

eltőltése, ami az egyik esetében (valószinűleg) iskola és tanulás a másik fél pedig dolgozik, vagy dolgozna, mert azért valamiből élnie is kell.

Szó sem eset a ffi foglakozásáról és anyagi körűlményeiről, ami erőssen befolyásolhatja ezt a "kapcsolatot", mert az a tény hogy "elkápráztatja"

a lényt sok olyan dologgal amit az nem kap meg a családjától, és azt sem értem, mit szól(na) a lány szűlei az egész dologhoz?

2021. márc. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 Kustany ***** válasza:
41%

Szerintem nincs vele gond. A 15-25 éves korosztályban sokan járnak 30-as, 40-es pasikkal. Nem járnak velük általában sokáig, ritka, hogy 3 évnél tovább járjanak. De mindkét fél részéről van benne logika.

A lányok egy felnőtt férfival járnak, kb az elsővel. Egy 15-25 éves lány pedig nagyon sok meglepetést tud okozni egy 30-as 40-es pasinak, aki az ennyivel fiatalabbakat már nem annyira ismeri. Mindkét felet piszkálni fogják, vagy a hátuk mögött megjegyzéseket tesznek rájuk, de csak egyetlen fontos dolog van: ha mindketten vállalják a kapcsolatot, akkor rendben van. Ha a pasi szingli, akkor egyértelmű, hogy vállalhatja, ha nem az, akkor ez színezi a képet és egyedi elbírálást igényel.

Szerintem mindkét fél sokat nyerhet egy ilyen kapcsolattal.

Azt azért felteszem, hogy a pasi nem gyerekként, hanem nőként kezel. Okosnak kell lenned és nyíltnak.

2021. márc. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
48%

#38"A sexen kivűl nem tudom elképzelni mi más lenne a ffi témája a lánnyal?" - nagyjából bármi lehet, zene, sport, hobbyk, horribile dictu politika akár. A témák aztán abszolút nem életkor-függőek.


"szó sem eset a ffi foglakozásáról és anyagi körűlményeiről, ami erőssen befolyásolhatja ezt a "kapcsolatot", mert az a tény hogy "elkápráztatja"

a lényt sok olyan dologgal amit az nem kap meg a családjától", - ez meg a világ egyik leggagyibb közhelye, én pl anno munkanélküli voltam, és a járda mellől szedtem dekket, hogy valamit el tudjak szívni... (Csak úgy, mint JFK a II. VH után:))) - és ez volt életem legsikeresebb csajozási periódusa...

"és azt sem értem, mit szól(na) a lány szűlei az egész dologhoz?" - nincs igazán jelentősége, max a saját kapcsolatukat tudják mérgezni a saját lányukkal, ha nagyon erőszakoskodnának...

2021. ápr. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!