Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúbarátai vannak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúbarátai vannak?

Figyelt kérdés
Hogyan reagálnátok ha a barátnőtök inkább a fiúk társaságát szereti? Szeret új emberekkel is ismerkedni. Elmegy velük kettesben sétálgatni vagy kocsikázgatni is akar. Ha felhozod neki akkor azzal jön hogy nem palizik és neki vannak fiúbarátai. Nektek ez beleférne egy kapcsolatban? 18/F
2021. ápr. 5. 16:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%

Alapján véve nem vagyok féltékenykedő jellem, de lehet, hogy ez már nekem nem férne bele. Persze a gyakorlatban kéne ezt látnunk, de lássuk be, egy fiú és egy lány között ritkán alakul ki ártatlan barátság. A kávézás, beszélgetés belefér, de a kettesben lévő sétálgatás és a kocsikázás, már felpaprikázna engem kissé. Amikor ezek is bekerülnek a képbe, abból sose sül ki jó dolog...


20/F

2021. ápr. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Amíg tényleg csak barátság, teljesen rendben van. De barátságnál nem baj, ha megyek vele. Mi például szinte mindenhova együtt megyünk a párommal, a barátoknak ez abszolút nem baj, aki meg ezt elutasítja, az mehet ahova akar.
2021. ápr. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
59%
Nekem nem..nekem már volt hasonló szitum,aztán a végén kiderült, hogy a csajt 5-en (velem együtt) b..uk egyszerre.
2021. ápr. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

15 évesen volt egy baratnője ismerösömnek és 3 évig voltak együtt.

De 17 éves korukban megismertek hobbijuk révén egy srácot és együtt jártak mindenhova.

Mindig ott volt a baratja is.

Viszont sokat keszült erettsegire és nem tudott menni , ekkor a fiu haverja a lanynak ranyomult flörtölni kezdett vele aztan üzenetekbe ostromolta.


Szegeny baratomat dobta a csaj és a haver baratnője lett....

A havernak szült is később aki uj baratja lett.

Veszelyes ez a baratsag dolog

2021. ápr. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Akkor mégis mit mondjak? Ha elmondom hogy zavar es mondja h nem megy vele többet akkor még én érzem magam hogy nem engednem el ide oda.

Vagy csak dobjam mar most jobban jarok?

2021. ápr. 5. 17:01
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Te mit szeretnél az a kérdés?
2021. ápr. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én elmondanám neki, hogy ez engem zavar,ha nem fogná fel és még rázná magát..akkor dobnám is.
2021. ápr. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Én együtt szeretnék vele lenni, viszont nekem ez magától értetődő lenne hogy nem megyek így el valakivel ha tudom hogy udvarolni akar ha van valakim.Ha elmondanam neki hogy zavar tuti hogy megertene. Viszont szerintem csak ideiglenesen 1-2honap múlva meg lazadozna h ugyerzi hogy korlatozom.
2021. ápr. 5. 17:20
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Probálj meg vele beszelni.
2021. ápr. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Megértelek, és azt is tudom ez milyen kellemetlen neked. Ha nem hajlandó változtatni ezen sürgősen akkor felesleges pocsékolni az időd rá...:c
2021. ápr. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!