Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúbarátai vannak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúbarátai vannak?

Figyelt kérdés
Hogyan reagálnátok ha a barátnőtök inkább a fiúk társaságát szereti? Szeret új emberekkel is ismerkedni. Elmegy velük kettesben sétálgatni vagy kocsikázgatni is akar. Ha felhozod neki akkor azzal jön hogy nem palizik és neki vannak fiúbarátai. Nektek ez beleférne egy kapcsolatban? 18/F
2021. ápr. 5. 16:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
62%

Nekem vannak fiú barátaim, de minkét fél részeről csak barátság. De ha a barátom nem bízna bennem és mindenhova jönni akarna az engem nagyon zavarna, hogy ennyire nem lehet magánéletem.

Sosek csalnám meg a párom és ezt ő is tudja, csak azt lehet lecsapni más kezéről aki hagyja magát.

2021. ápr. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Én benne bízok. Viszont az nyilván nem szimpatikus hogy azzal tervezget kettesben lévő programokat aki felakarta szedni. Ráadásul elég pénzes a csávó jó autója van, és idősebb.
2021. ápr. 5. 19:55
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha fel akarta szedni az úgy kicsit más... Nekem is van olyan haverom aki elkezdett nyomulni. Én akkor ejtettem és nem taliztam vele kettesben, csak társaságban.
2021. ápr. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen nekem húgaim vannak és minden fiú barátuk folyamatosan próbálkozott náluk. Technikailag csak barátok maradtak mert eleve a húgaim nem akartak semmit, de a fiúk folyamatosan bombázták őket.


Jah de volt egy tényleges barát is mindkettőnél, meleg fiúk na azok tényleg olyanok voltak mint csak barát

2021. ápr. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Valószínű ha elmondom akkor szó nélkül nem találkozik vele többet. Viszont nem fogja tudni megértenie a miértjét csak azért tenné mert engem zavar. De pont ez a baj.. Én magamat ilyen szituációba nem hoznám, nem várnék addig amíg valaki rámszól. Nem tudom neki elmagyarázni hogy ez miért gond. Valószínű jól érzi magát a srác közelében mint barát, vagy tetszik neki hogy rajong valaki erte. De szerintem ezt kapcsolatban nem kene.
2021. ápr. 5. 20:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!