Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tinik számotokra milyen az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinik számotokra milyen az igazi pasi fiú srác??

Figyelt kérdés
miképp vonjátok le a k=ovetkeztetést ,hogy ez egy jó pasi akikre futnak a lányok mi szerint van hogy egy két srácnak annyi barátnője lehetne életszemlélet vagy kisugárzás gondolatok???
2021. máj. 7. 19:49
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
80%
Nálam elég egyszerű.Bár nem tudhatom,hogy hogy áll a lányokkal de azért sejthetem.Szóval nálam a számomra bejövő külső + nem viselkedik nevetségesen.Ennyi.Mellesleg nem eszerint választok barátot mert nálam a belső minimum annyit ér mint a külső, de csak úgy látásból így gondolkozok.
2021. máj. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
14%
Én saját magamból indulok ki. Normális, elegáns megjelenés. A melegítő az otthonra van. Sötét színű cipő, farmer (nem a kiszaggatott feszülős), ing, nyakkendő, karóra. Ha nem dolgozni megyek akkor így jelenek meg. Hozzáteszem így is meg lehet jelenni olcsón, ám mégis elegáns és komoly a kisugárzás. Pláne nem káromkodunk mások előtt, telefonálásnál félre vonulás. Mivel autóval járok így a lánynak ajtónyitás és csukás. A korombeli generációban a szőkedivat, meg a bokavillantás, nyakban hordott övtáskát meghagyom nekik. Hozzáteszem, lehet, hogy csak Én vagyok elmaradott
2021. máj. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
71%

Amit ki nem állhatok, az a zselés haj, a szakadt farmer, vagy feszülős nadrág, rózsaszín póló, ezek egyáltalán nem férfiasak!

Udvariasság, kedvesség, figyelmesség, jó humor, ezekkel többre mész, mint a külsővel.

2021. máj. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
ing nyakkendő?? tini létedre uriemberekre hajtasz hisz fiatalok nem hordanak olyant !!
2021. máj. 8. 00:01
 5/28 anonim ***** válasza:
42%
Na várjunk csak. Nem hajtok senkire. Igen mert én ezt "tanultam" jobbanmondva nevelték. A tini kategóriába szerintem még csak csak bele tartozok a 19 évemmel. Azért mert a korábbiakbam leírtak alapján nem követem a divatot, hanem másként öltözöm így közelsem jelenti azt, hogy a fiatalok nem öltöznek így. De az is lehet kivételes vagyok.Nyugodtan ezt a választ is le lehet pontozni.
2021. máj. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
le lettt
2021. máj. 8. 22:49
 7/28 anonim ***** válasza:
Képzeld el Thanos-t Nicholas Cage fejevel.
2021. máj. 9. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
ezzel mit akrsz mondani??
2021. máj. 9. 01:38
 9/28 anonim ***** válasza:
hat hogy ő az ideális férfi
2021. máj. 9. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
51%

Bár nem vagyok már tini, de engedd meg, hogy elmeséljek egy sztorit.

Középsuliban volt egy srác. Egyáltalán nem volt az esetem. De annyira vicces volt, tudta mikor mit kell mondani, figyelt rám, hogy elkezdett érdekelni ☺️ megadtam neki a számom. Zsinte minden nap felhivott, szóval nem (csak) facebookon nyomult. Egyszer csak azt vettem észre, hogy hiányzik, csak rá gondolok.

3 évig együtt voltunk ☺️😍

2021. máj. 9. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!