Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az én hibám a helyzet? Ki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az én hibám a helyzet? Ki tudom még javítani?

Figyelt kérdés

Ez a dolog igazából másfél éve történt, 2019 őszén, de azóta sem kaptam semmilyen magyarázatot és nem tudom magamban teljesen lezárni.


Olyan szeptember körül rám írt egy srác, akkor kezdtem a gimit és ő is, évfolyamtársak vagyunk. Gólyanapokon beszéltünk pár szót egy csoporton belül, de inkább látásból ismertük egymást, és én, amíg rám nem írt, el is felejtkeztem róla. Ezután elkezdtünk naponta írogatni egymásnak, és kis idő után videochateltünk is. Viszont suliban sohasem beszéltünk. Kicsit kínos is volt mindig amikor összefutottunk, és csak utalgatott rá, hogy esetleg találkozhatnánk egy sulis szakkörön. Amire el is jött, de végig az osztálytársaival beszélgetett, és nekem csak futólag köszönt, utána nem is jött el többet. Néhány videochat alkalmával megemlítette, hogy a barátai szerint nem vagyok szép, és idegesítőnek tartanak, de ezt valahogy nem vettem fel. Ezek után egyre kevesebbet beszéltünk, csak olyan hetente egyszer. Nekem ekkorra már eléggé bejött, szóval elhívtam egy randira, amire el is jött. De nem történt semmi, sőt, utána egy hétig ignorált a suliban és nem is írt rám. Egy hét után megint elkezdett hetente írogatni, és semmi jelét nem mutatta, hogy valaha találkozni akarna még velem. Ez nagyon szarul esett szóval lekoptattam. Azóta is, ha találkozunk suliban, nem köszön és elég sértődöttnek tűnik. Valamit rosszul csináltam? Ki tudom még javítani?


16 L



2021. máj. 17. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Sajnos ciki vagy .nem is neki- hanem a barátai számára. Ezért kerül. Még nem tudja, kit vesztett el. Később bánni fogja, de szerintem te nem vársz rá annyit (kb. amíg elballagtok).
2021. máj. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ó, hát gondoltam, hogy valami hasonló lehet, csak reménykedtem, hogy esetleg félreértettem, de akkor ezek szerint nem. Köszi szépen!
2021. máj. 18. 09:48
 3/4 anonim válasza:
100%
Elég gázos ember lehet. Főleg ha a haverjai véleménye miatt ignorált. Ha szeretne akkor nem így viselkedne veled, egész nap a nyakadba lenne, felejtsd el őt. Az is lehet hogy csak dgni akart, az úgy meg elég gáz.
2021. máj. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Sajnálom. Győzött a többiek véleménye.

Sosem értettem az ilyen embereket. Most akkor tulajdonképpen ki jár veled? Ő vagy a barátai?🤷‍♂️

2021. máj. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!