Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Valaki öljön meg(!) Mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki öljön meg(!) Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Annyira bánom a tettem, tegnap egy fiú ismerősömmel találkoztam, és a legrosszabb, hogy dögös ez a fiú barát, aztán megcsókolt én vissza csókoltam. De nekem eközben van barátom. Utalok élni, nem tudtam aludni se normálisan. Hányingerem van szó szerint magamtól. Tudom hogy nagyon elbasztam és nem tudom javítani. Soha nem akartam abba a hibába esni és még is sikerült. Hogy tudok ebből a lehető legjobbat kihozni? Elmondjam barátomnak? Hogy reagálhat?

Egyébként is egy nehéz időszakban vagyok lelkileg, de tudom, hogy ez nem mentség.


2021. jún. 1. 05:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
Te ismered a barátod. Szerintem mindenképp el kéne mondani neki.
2021. jún. 1. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
29%

Nyugodj meg, semmi gond.


Dobd a jelenlegi "parodat", es gyere ossze a masikkal.


Ahogy most erzel nem fog valtozni, sot, egyre jobban fogsz vonzodni a masik srachoz.


Ha a "parodnak" van esze, elmondod neki es o azonnal dob. Senki nem akar egyuttlenni egy olyannal aki jozanul (meg alkoholt sem ivott), tudatosan megcsokolt valaki mast.


Legalabb magadnak ne hazudj. Nem undorodsz magadtol, csak felsz elmondani a "parodnak". es ezert izgulsz.

2021. jún. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
82%

Mellesleg, az is erdekes, hogy mit hazudoztal a "parodnak" a dogos macso fiuval valo talalkozas elott?


Az a baj, hogy ezek mind tudatos, meggondolt, egyenkenti lepesek voltak, es ez alol semmi kibuvot nem fogsz talalni.

2021. jún. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
86%
Beszélj vele. Hány évesek vagytok, mióta vagytok együtt?
2021. jún. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
50%

Nem vagyok a megcsalás pártján, nagyon nem. Szerintem ha félrelépsz, nem éri meg vele maradni, de elmondanám, hogy én mit tennék.

Azt mondanám, hogy találkoztam a baráttal és ő megcsókolt. Nem akartam ezt, ő nyomult rám, de nagyon bűntudatom van. Többet nem találkozok a vele.

Aztán majd ő eldönti, hogy ezek után hogyan tovább.

2021. jún. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért csókoltad meg?
2021. jún. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

5-os


Azt azert ne felejtsuk ki, hogy a kerdezo vissza is csokolt. Oke?


Azert ez nem egy letamadas volt, hanem egy felig meddig vagyakozas ami valora valt.

2021. jún. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Én 16 éves vagyok és barátom 24.

Azért tettem, mert buta vagyok, nagyon tetszett a helyzet, csak nem éppen kellett volna. 🤦🏻‍♀️

2021. jún. 1. 20:37
 9/20 anonim ***** válasza:
73%

Azert az a korkulonbseg is szep...


Miota vagytok egyutt a "baratoddal"?


Azt ne mondd hogy 2 - 3 eve...

2021. jún. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Nem mondom, pontos leszek, hogy ne azt mondjam, hogy 2.

1 év 9 hónapja.

2021. jún. 1. 20:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!