Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tennétek a helyembe?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm 7 hónapja vagyunk együtt, mostanában egyre több vita.. Amik igazából miatta vannak , mert nekem nem tetszik.. Például mondta már nekem h ő kíváncsi milyen mással.. Dicséri más fiúk illatát.. Kirakja magát képen másnak (bevallotta) csak h lássák.. Ma mesélte h beszélt egy fiúval aki tetszett neki és meg bánta h nem beszélt vele sokat és utazott volna vele haza 😆.

Ezek mind olyan jelek amiket nem tudok elviselni, szerintem ez normális😂 mit tegyek vagy mit tennétek?


2021. jún. 4. 01:46
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Ezek a 7honapból utolsó hónapba történtek, előtte nem voltak ilyenek.. 😀
2021. jún. 4. 01:48
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Elég egyértelmű jeleket küldd hogy már nem érdeklődik irántad és mással szeretne lenni, csak talán fél szakítani veled.

Szerintem ne csinálj magadból hülyét, és mondd meg neki hogy ha így érzi magát akkor legyen tisztességes és szakítson veled. De ne játszadozzon.


Sajnálom :/

Keress olyan lányt, aki beléd szerelmes.

2021. jún. 4. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Viszont ha szakítani akarok o kezd el sírni, mert ha mondom neki ez nem normális akkor neki az nem jó 😂
2021. jún. 4. 05:29
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy sír, mert nem lesz aki kedves legyen vele minden nap. Gondolom te vagy az első fiúja. Nem tudja hogyan kezelje ezt.

Biztos nehéz lesz, de utána sokkal jobban fogjátok magatokat érezni.


Én biztos nem húznám tovább a szakítást ha így bánik velem egy lány.

2021. jún. 4. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
2021. jún. 4. 05:34
 6/28 A kérdező kommentje:
Első el találtad
2021. jún. 4. 05:34
 7/28 A kérdező kommentje:
Kezdem úgy hinni ahogy te.. ha most el mondanám neki, hogy ki írtam és mások is ezt mondják nem csak én 😀akkor mit csinál 🤣
2021. jún. 4. 05:37
 8/28 A kérdező kommentje:

[link]

Ez is minek? 😂😂

2021. jún. 4. 05:45
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez a lány elég gáz szerintem. Nem tudom mennyi idősek vagytok, de elég dedó amit művel. Ha szeretnél normális párkapcsolatot, hát az ebből biztos nem lesz.
2021. jún. 4. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
0%
Az hogy egy lány/nő sír az nem jelent semmit. A sírás az csak úgy jön náluk, ez nem olyan mintha egy férfi sír, mert mi azt csak a legmélyebb fájdalmak megélésekor(pl. szülő halála) tesszük. Náluk ez úgy van, hogy megy a sírás, rívás, aztán két nap múlva meg boldogan lovagol a haverod kárján. Szóval szard le hogy mit csinál és mit rinyál. A napnál is világosabb hogy nem szeret téged, mint ahogy az is hogy egy,az átlagtól nagyobb r.banccal hozott össze a sors. A munkám miatt laktam együtt sok nővel, ki merem jelenteni, hogy a 50 százalékuk egy utolsó r.banc, a maradék 50 százalékból pedig 40 két feles elfogyasztása után lesz az. Szóval marad körülbelül tíz százaléknyi nő aki nem az. Ebből vond ki az aszexeket, frigideket, bolondokat, marad körülbelül 1 százaléknyi normális nő. Na ezt kell megtalálnod. Mivel ez nem könnyű feladat ezért kezdj is hozzá most rögtön a keresgélésnek, miután gyorsba kitetted a szűrét a pákosztos p.nájúnak. Sok sikert tesa.
2021. jún. 4. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!