Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mért ilyen hálátlan valaki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért ilyen hálátlan valaki?

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett a csaj és ahogy megnéztem az instáját/tiktokját okos szép lány volt aki depresszióval küzdött, én mindennap felvidítottam őt rá szántam az egész napjaimat és tudniillik rólam hogy én vicces fajta vagyok szóval néha hülye humorom is van és szegénykét megbántottam egy bizonyos szóval. annyira nem volt durva és 3 napon át bocsánatért esedeztem hogy ilyen többé nem fog megtörténni és ő újra összejött az exével aki kihasználta csak testéért... én meg nagynehezen kiszedtem őt a depresszió mélly gödréből és így hálálja meg
2021. júl. 13. 11:46
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Tudom hogy megbántottam de 3 napon át mindennel próbálkoztam és elvileg azért jön össze vele mert ő volt az egyetlen neki aki régen "segített" pedig nem is foglalkozott vele és bántotta is.
2021. júl. 13. 11:48
 2/14 A kérdező kommentje:
15 évesek vagyunk és tudom hogy a kapcsolatból nekik nem lesz semmi mert a tini fiúk 90%a csak a szex és minden de én csak jót akarok neki
2021. júl. 13. 11:52
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
Hagyjad a fenébe! Ő is csak kihasznált téged.
2021. júl. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem én csak szerettem volna egy kapcsolatot barátom, én nem vagyok tudod olyan mint egyesek
2021. júl. 13. 12:45
 5/14 A kérdező kommentje:
Az volt benne jó hogy minden megvolt benne és még nem is volt olyan kurvás mint a mai lányok többsége
2021. júl. 13. 12:51
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
#5 Nem vagyok a barátod. De azért elmondom, hogy a párkapcsolat nem olyan, mint a bevásárlás a kisboltban. Ez nem úgy működik, hogy te rászánod az időt, meg a figyelmet és aztán ő hálából sírig tartó szerelemmel tartozik neked. Sőt, ezzel csak rontasz a helyzeteden, mert így nem fog rád férfiként tekinteni, hanem keres egy nálad sokkal bunkóbb valakiért, aki jelen esetben az exe volt. De ha ez megnyugtat, akkor ez a csaj egy lelki roncs volt, hosszútávon sokkal jobban jártál, hogy megszabadultál tőle. Olvasgasd amit írtam, mert később még hasznodra válik.
2021. júl. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

*valakit

Elnézést kívánok!

2021. júl. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
14%
Mert ez az emberiség. Ugyanúgy a lányok is ki szokták használni a fiúkat. Ez sajnos ilyen. Én sem örülök neki, te sem örülsz neki, senki se örül neki de ez sajnos így van :(
2021. júl. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Barátként tekintett rád. Nem vonzódik hozzád valószínűleg. Meg ki tudja mit mondtál neki.
2021. júl. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
F..nak kellett neked humor heroldkodni,meg kell csak b..mi, biztos f..Z hiánya volt azért volt depis.
2021. júl. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!