Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mért ilyen hálátlan valaki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért ilyen hálátlan valaki?

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett a csaj és ahogy megnéztem az instáját/tiktokját okos szép lány volt aki depresszióval küzdött, én mindennap felvidítottam őt rá szántam az egész napjaimat és tudniillik rólam hogy én vicces fajta vagyok szóval néha hülye humorom is van és szegénykét megbántottam egy bizonyos szóval. annyira nem volt durva és 3 napon át bocsánatért esedeztem hogy ilyen többé nem fog megtörténni és ő újra összejött az exével aki kihasználta csak testéért... én meg nagynehezen kiszedtem őt a depresszió mélly gödréből és így hálálja meg
2021. júl. 13. 11:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Te egy barát, egy segítő voltál neki, hogy kijöjjön a depresszióból. Mikor ez megtörtént, helyre jött lelkileg, így talált magának kapcsolatot. Ha nagyon szimpi lettél volna neki, akkor sem hálából jött volna össze veled.

Akkor beszélhetünk hálátlanságról, ha semmilyen módon nem köszönte meg, amit tettél érte, vagy ha csak kihasználta a segítséged. Az nem hálátlanság, hogy nem veled jött össze.

2021. júl. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Túl sok energiát fektettél bele. Sosincs "jogod" a szexhez valakivel, ezt meg kell érteni.
2021. júl. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
66%
fura vagy
2021. júl. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Kedves voltál vele, dumáltatok de ennyi. Nem tartozik neked semmivel, nem hálátlan.

Ha ő is akart volna valamit, azt jelzi.

2021. júl. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!