Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek vissza fog nekem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek vissza fog nekem irni a lány?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam bulizni. Utana buli utan talalkoztamhaverjaimmal akikkel volt egy szingli csaj aki nekem nagyon bejott el is kezdtem vele beszelgetti es közöltem is a dolgot. De o azt allitotta magarol, hogy nem tartja magat szepnek. És nagy magabiztosan beszelgettem vele. Az elejen azt mondta magabiztos vagyok illetve, hogy szep a mosolyom stb. Viszont a faradsag miatt fogalmazi sem tudtam ugy. Illetve kicsit keveset beszeltem vele meg lasabbanreagaltam. Es ezt nem kozoltem vele. Mivel attol feltem, hogyakkor ezzel cseszem el, viszont utana kiderult, hogy kedves lany. Es szerintem tenyleg keves az onbizalma. Ezert lehet jobban jartam volna ha kozlom vele. De viszont az egyik haverommal setált ugy, hogy a lany hagyta egesz uton, hogy atkarolja a nyakat. Utana hagyta a csajt. Es utana en akartam at karolni. De nekem azt mondta, hogy “egyedul akar setalni” A srac megint atkarolta utana elmentunk a szallasukig. Es a ket sracot behivtak oda afterozni. De engem kihagytak. De nekem azt mondta a lany, hogy csak ok ketten. Bar en amugy sem tudtam volna mar menni es ezt elore mondtam is nekik. Itt abban remenykedem, hogy a lanynak a rokona ahhol letáborozttak ismeri a ket haverom akik sziten nem ide valosiak es azert nem engedett be. Viszont a vegerol az is ki lett felejtve, hogy azt mondjam pl neki, hogy “remelem, hogy talalkozunk” vagy hasonlo. Kb 100km lakik tolem a lany, de engem nem zavar. Bejeloltem facebookon. Es vissza igazolt. Szerintetek mikor irjak ra ma vagy inkabb holnap? Milyen szovegekkel? Es mennyi esely van arra, hogy vissza ir? Es akkor kaphattok eselyt arra, hogy megmutassam neki a legjobb formamat. Bar elobe jobb lenne. Szeretnem elhivni randizni is. pl a humorérzékem.Szerintetek gondolta, hogy faradt voltam azert lehettem neha olyan bena. Pl azt is elfelejtettem megkerdezi, hogy meddig lesz itt a varosunkba. A helyzet az, hogy sosem volt meg baratnom. Es ez a lany nekem nagyon tetszik. Es nagyon szimpi nekem.

2021. aug. 15. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A leírásod alapján egy álszent p..áról beszélünk. Nem önbizalom hiánya van szerintem. Amúgy akkor írsz rá amikor akarsz.
2021. aug. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na de ha még a mai nap folyamán írnék neki. Az nem lenne kiábrándító számára? Mert ez ugy mukodik, hogy minnél kevesebbet foglalkozok vele annál jobban elkezdhettem érdekelni. Viszont attól is felek, hogy már ezzel az 1 nappal is húzom az időt. És akkor pedig az lesz a baj vagy pedig, hogy holnap mar nem lesznek olyan aktuálisak azok az általam jónak vélt kezdő kérdések, témák amiket ma feltudnék hozni neki. Pl milyen volt a buli, a városomban van e még, stb?
2021. aug. 15. 19:14
 3/5 anonim ***** válasza:
66%

Nem jöttél be neki de élvezte a rajongásod.

Én kerülném

2021. aug. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Neked nem engedte hogy átkarold, a másik srácnak igen. Ebből egyértelmű a szitu.
2021. aug. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem törném magam utána.
2021. aug. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!