Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megcsaltam a barátnőm, mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátnőm, mit tegyek?

Figyelt kérdés

(Van egy barátnőm már körülbelül másfél éve és nagyon jól megvagyunk egymással, nagyon szeretem és ő is engem) Az egyik barátom elhívott engem a szülinapi bulijára, ahol voltak új arcok. Az egyik lánnyal sok beszélgetés után, eléggé részegen félrevonultunk és kiverte nekem sok csók kíséretével. Megbeszéltük, hogy ez egyszeri alkalom volt és, hogy meg sem történt.

Most pedig elképesztően egy rongy embernek érzem magam és teljesen döntésképtelen vagyok. Elmondjam a barátnőmnek vagy ne? Vagy mit tegyek? Együtt akarok vele maradni minél tovább, hazudni sem akarok de azt sem, hogy megromoljon/tönkremenjen a kapcsolatunk. Kérlek titeket, hogy vegyétek ezt komolyan, mert nagyon komoly. Nem sírtam kb. általános iskola óta, viszont ma rengeteget.

17/F



2021. aug. 17. 13:47
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
9%
Szerinted te vagy az első, aki megcsalja a barátnőjét, menj vissza hozzá, mintha mi se történt volna. Nem kell tudnia.
2021. aug. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 Gyakori93 ***** válasza:
74%

Mond el neki, inkább tőled tudja meg, mint mástól.

Meg amúgy is, fiatalok vagytok, 99% hogy úgy sem együtt fogtok megöregedni.

2021. aug. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
81%
Mond el neki ,lehet hogy már tudja amúgy. Én magamból kiindulva ,megkérdezném tőled,hogy legalább jó volt,megérte felrúgni a bizalmat? Lehet hogy megbocsájt ,de bízni sosem benned többé.
2021. aug. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
58%

Én lányként azt mondom, hogy ha esélytelen hogy kiderüljön, akkor nem mondanám meg.

Én megmondva őszintén, nem is akarnék egy egyszeri dologról tudni, persze más lenne, ha folyamatosan csinálnád.

De ha van esély, hogy valaki kikogyogja neki, barátnő, haver, stb, akkor megelőzném azt, hogy más mondja meg, mert akkor lesz csak igazán para neked :D

2021. aug. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim válasza:
77%
Én lányként tudni akarnám. Ha mástól tudnám meg, neked véged lenne egy életre. Ha tőled, akkor talán később még lehetnénk barátok. Ja, és érezd nyugodtan rosszul magad. Legalább azt helyesen csinálod.
2021. aug. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
89%
Egy alternatív megoldást javasolnék: Hívd fel, vagy találkozzatok, és mondd meg neki, hogy szakítani szeretnél vele, mert megcsaltad valakivel. Tedd hozzá, hogy ezt így érzed jónak, ezért szeretnél szakítani. Ha megbocsájt, akkor meg fog kérni, hogy ne szakítsatok. Ha viszont nem nézi el, akkor is látni fogja rajtad, hogy korrekt voltál.
2021. aug. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
78%
*mármint azt érzed jónak, hogy ezek után szakítanod kell.
2021. aug. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
79%
Szegény csaj... Nem lennék a helyébe. Neked meg annyit tudok mondani hogy jobb ha tőled tudja meg, minthogy mástól, mert minden hazugság egyszer kiderül. Ha tényleg szeretnéd nem csaltad volna meg vagy nem tudom, részegen igaz az ember sok hibát követ el, de akkor is gondolkoznia kéne. Vagy van egy másik variáció, nem mondod el neki, és rettegsz majd hogy metudja e valakitől. Így is úgy is összetöröd a szívét, de ha engem megcsalna a barátom örülnék ha elmondaná
2021. aug. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 Oldfire ***** válasza:
69%
Hogy mit tegyél? Kérj bocsánatot és húzz el a francba
2021. aug. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim válasza:
80%

Csak annyi ha nem bírod a piát ne igyál mert ez lesz,és ha nem tudsz hűséges lenni akkor várj még a kapcsolatokkal, szerintem tényleg szar ember vagy és ez a minimum hogy sokat sírtál. Hidd el a csaj így is úgyis meg fogja tudni, vagy ha nem annyira rosszul fogod magad érezni hogy szakítassz vele, szóval legyél korrekt vele, és legalább most legyen benned annyi emberség.

Csak mondom haver ezt jól elbasztad👍

2021. aug. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!