Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megcsaltam a barátnőm, mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátnőm, mit tegyek?

Figyelt kérdés

(Van egy barátnőm már körülbelül másfél éve és nagyon jól megvagyunk egymással, nagyon szeretem és ő is engem) Az egyik barátom elhívott engem a szülinapi bulijára, ahol voltak új arcok. Az egyik lánnyal sok beszélgetés után, eléggé részegen félrevonultunk és kiverte nekem sok csók kíséretével. Megbeszéltük, hogy ez egyszeri alkalom volt és, hogy meg sem történt.

Most pedig elképesztően egy rongy embernek érzem magam és teljesen döntésképtelen vagyok. Elmondjam a barátnőmnek vagy ne? Vagy mit tegyek? Együtt akarok vele maradni minél tovább, hazudni sem akarok de azt sem, hogy megromoljon/tönkremenjen a kapcsolatunk. Kérlek titeket, hogy vegyétek ezt komolyan, mert nagyon komoly. Nem sírtam kb. általános iskola óta, viszont ma rengeteget.

17/F



2021. aug. 17. 13:47
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
89%
Kedves gusztustalan 30 éves elég szégyen ,hogy a felnőt férfiként nem képes felfogni ,hogy a megcsalás a legszemetebb dolog amit a párjával tehet. Ha meg egy kapcsolatból eltűnik a szenvdedy akkor szakítani kell.
2021. szept. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
90%
Amúgy az úriember nem is érdemes ennyi figyelemre 😂😂
2021. szept. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
100%

Én azt nem értem, miért kell ezt ennyire túlragozni, két opció van, elmondja vagy nem. Megtartja a csaját vagy nem :D

Majd eldönti, hogy az ő értékrendszerébe belefér-e :D

Amúgy kiváncsi vagyok hogyan döndött a fiatalember, ha esetleg kielégíti a kiváncsiságomat :*

2021. szept. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
86%
Ekkora kockázattal legalább megcsinálhattad volna, mert ez a "kiverte nekem" elég langyos. A legjobbakat kívánom, de nagy patkányság amit csináltál. Én ha szerelmes vagyok, részegen és józnaul is ugyanahoz a lányhoz megyek, mert a szerelem nagyon erős dolog. Aztán lehet, hogy velem van a hiba, és túlságosan ragaszkodó vagyok.
2021. szept. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem is inkább mondd el neki. Valószínűleg eléggé fájni fog neki. DE ha ez egy igazi kapcsolat, akkor meg fog bocsájtani.Viszont, ha nem megy hűségesnek maradni akkor szerintem szakítanotok kellene. Ez az én véleményem.
2022. jan. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!