Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Megcsaltam a barátnőm, mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátnőm, mit tegyek?

Figyelt kérdés

(Van egy barátnőm már körülbelül másfél éve és nagyon jól megvagyunk egymással, nagyon szeretem és ő is engem) Az egyik barátom elhívott engem a szülinapi bulijára, ahol voltak új arcok. Az egyik lánnyal sok beszélgetés után, eléggé részegen félrevonultunk és kiverte nekem sok csók kíséretével. Megbeszéltük, hogy ez egyszeri alkalom volt és, hogy meg sem történt.

Most pedig elképesztően egy rongy embernek érzem magam és teljesen döntésképtelen vagyok. Elmondjam a barátnőmnek vagy ne? Vagy mit tegyek? Együtt akarok vele maradni minél tovább, hazudni sem akarok de azt sem, hogy megromoljon/tönkremenjen a kapcsolatunk. Kérlek titeket, hogy vegyétek ezt komolyan, mert nagyon komoly. Nem sírtam kb. általános iskola óta, viszont ma rengeteget.

17/F



2021. aug. 17. 13:47
1 2 3 4 5
 31/45 anonim válasza:
39%

Úristen emberek itt tényleg mindenki olyan hűséges magasságos szent ember? Ne csináljátok már mert kajak felmegy az ember agyvize... A srác 17 éves... 17!!! Akik itt szenteskednek azok is biztos félre kur.tak már csak játszátok itt az eszeteket mintha ti lennétek a megtestesült hűség... Na akkor elmondom hogy kerek 30 éves vagyok és hála istennek elég jó pasinak teremtett a jó Isten.. .El nem tudom mondani hány olyan nővel voltam akinek volt párja.. .sőt tovább megyek férje és gyerekei...es tudjátok mit? Tisztelem becsülöm ezeket a nőket mert annak ellenére hogy az évek során egy elhidegült kapcsolatban élnek és jöttem én aki persze a frisstől megrészegülve megadtam nekik azt a szexet amit egykor a parjukkal vagy a ferjukkel éltek át... Ami ma már átment egy jolvan gyorsan tudjuk le azt nézzük tovább a tvt,azt is jó ha kB két hetente egyszer.. De az a nő ugyanolyan szeretettel fordult a csaladjához, ugyanúgy megfőzte az ebédet és a vacsorát és gondoskodott a férje büdös zoknijárol aki hazajon aztán mintha csak a második munkahelyere menne mert már úgy áll a családhoz... Ez nem a hűség egyik fajtája? Félreba. szik? Igen mert bármennyire is szereti a családját ő is egy nő és neki is igénye van a gyengedsegre vagy hogy érezze az ágyban is hogy nő nem pedig egy kötelező aktus azt viszlát... És hogy miért írtam ezt le? Azért mert sok ember sztereotípiája lett ez a kib. aszott hűség.. .hűség az is hogy valaki jól megd.ug de mégis hazamész a szeretteidhez... A macska is elmegy máshoz zabalni mégis hazajon.. Akkor az is egy utolsó gerinctelen féreg? Ugyanmar emberek egy 17eves srácot aki jó eséllyel most kezdi felfedezni igazán a szexuális életet le gerinctelen féregezni?

Tudod mit apukám jól tetted mert sajnos a nők is ilyenek ha te nem csalod meg előbb vagy utóbb róla fog kiderulni és még kur.va fiatal vagy..ne ess abba a hibába mint a romák (és akkor most jöhetnek a rasszista jelzők is pedig egy deka rasszizmust nem gondoltam bele) hogy 15evesen megvan a nagy ő aztán jön a gyerek majd 20evesen azon kapja magát a nő hogy az ura ba.szik fűt fát sőt még bokrot is... Egyszer élsz és nem a rosszra akarlak biztatni isten ments, minden tiszteletem a hűséges embereké, viszont nem foglak keresztre feszíteni se egy ilyenert mint ahogy itt a válaszolok többsége megtenné..a döntés a tiéd és bocsi hogy belepofaztam de nagyon fel.kurtam magam a sok álszent majmon... Azért megnezném az ő multjukat is biztos találnánk hasonló finomsagokat benne 🤷‍♂️

2021. aug. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim válasza:
61%

29: igaz, én sem mondtam el neked, hogy jó párszor megcsaltalak :)

továbbá az sem érdekelt, hogy te is nőztél

2021. aug. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
61%

Ha nem mondod el a elkiismereted rossz lehet, ami jó mert vannak érzéseid, és mégis megmaradhat a kapcsolat.

Ha elmondod, a bizalom megtörik, minden megváltozik, nagy valószínűséggel előbb/utóbb szakítás lesz belőle. Annak esélye hogy a kapcsolat ezt kibírja nagyon kicsi.

Ha a párod fontos és meg akarod tartani maradj csendben, tanulj belőle és ne hibázz máskor. A hősök és erkölcs csőszök meséje jól hangzik, de ez a való élet, a valóság nem ilyen. A kapcsolatok többsége nem bír ki egy felvállalt és kiderült megcsalást.

2021. aug. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
70%

#31

Undorítóak vagytok ezzel a mentalitással.

2021. aug. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim válasza:
25%

#34


Lehet hogy undoriotak vagyunk vagy csak lehet kimondtam az igazat amit mindenki tud csak nem akarja elfogadni..ez a srác megtette amit megtette és bánja, ha nem így lenne eszébe se jutna ide kibirni segítséget kérni.. és akkor jönnek a dumával hogy undorító féreg? Ez mennyivel jobb annál amit én írtam? 17 éves sracrol beszélünk nem egy 2gyermekes családapárol aki swingerklubokba jár... Kedves hölgyek azt értsétek végre meg hogy ha egy kapcsolatból éltunik a szenvedély és a tűz az mindig hiányozni fog mindkét félnek... Miért jó egy olyan kapcsolatban sinylődni amiben már semmi szenvedély nem maradt? Miért kell a másikat kisajatitani? A kutyadat is megsimogathatja más is, a barátaiddal is baratkozhat más is, az életben egyedül ez a helyzet az amikor úgy van vele mindenki hogy úristen más rá se nézzen mert az enyém... Szerencsére nem vagyunk egyformák csak a különbség ugyanaz mint a tetovált és nem tetovált emberek között... Ismeritek ugye? Az a különbség köztünk hogy én nem itellek el mert nincs tetovalasod... Igen van akinek sajnos kell az életébe az a szenvedély amit a párjával már nem tudnak eloidezni mert elmúlt kész vége.. Ti nők azt hiszitek hogy ha vesztek egy szexi beöltözős ruhát akkor hú de fellangol megint a tuz de a ruha alatt ugyanazt fogja megkapni a párod amit évek óta megkap... És végezetül nézzétek meg Eddie Murphy Raw showjat, poén de kurv.ára igaza van.. Lehetsz te a legjobb nő, loghat egy nagy 1es a lábad között number one felirattal a pasid akkor is meg fog nézni más nőket mert sajnos évezredek alatt ez van a genjeinkben csak van aki elfolytja magában... Mindegy lehetne ezekről órákig vitatkozni ki hogy látja a dolgokat de az élet nem egy Csipkerózsika mese ahogy azt a 33as is írta, ez a valóság ahol nem úgy mennék a dolgok ahogy az a mesékben lenni szokott... És a lényeg hogy itt jön a különbség. .én nem itellek el titeket mert alomvilagban éltek de ti undorító a titualtok engem mert máshogy látom a világot

2021. aug. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
89%

#35

Akkor miért nem egyszerűbb szakítani? Miért kell megalázni, becsapni a másikat? Ha nem működik egy kapcsolat, akkor külön kell válni, nem pedig félrekúrni. Tisztelet ugye megvan? Aztán meg csodálkoznak a férfiak, hogy nem bízunk bennük... Remélem az ilyeneknek nincs kapcsolatuk, vagy ha van akkor sajnálom a barátnőtöket/feleségeteket. Mondjuk kiváncsi vagyok, hogy reagálnál ha téged csalnának meg.

2021. aug. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
100%
35ös persze a fériak megnézik a nőket ,ahogy a nők is megnézik a férfiakat az utcán. De nem mindenkinek az az első gondolota hogy félre ku*jon,mert évek óta az az ember van mellette. Aki megcsalja a párját az azért van mert nem tiszteli és nem szereti. De te az a tipikus pasi vagy aki úgy érzi ,hogy neki mindent lehet a nőnek meg ku* a neve. Az nem gond hogy tönkre teszed a nőt ha kiderül,főleg ha van gyerek is akkor lehet hogy a gyereked is csalódni fog benned és lehet hogy a büdös életbe nem akar téged többet látni,ami jogos lenne. Ha valami nem megy akkor ki kell lépni belőle és nem azt csinálni ,hogy az asszony főzz,moss ,takarít rám ,meg ápol... a szerető meg csak leápol.. Annyira szánalmasnak tartom azokat a pasikat akik a felségük mellett szeretőt tartanak,mert a feleség mindent megtesz ,a szerető meg csak szexelni jó. Nem ez ez egy bullshit ,ha félre akarsz lépni,lépj ki a kapcsolatból és ne tedd tönkre más életét azzal ,hogy megalázod. Mert 100% ha téged csalnának meg még meg is vernéd a nőt,mert neki nincs joga ehhez ,csak nehed..
2021. aug. 25. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim válasza:
28%

#37

Most tévedsz! Voltam már én is megcsalva egyszer kétszer, sőt volt olyan is hogy már aznap sejtettem hogy a párom este megfog csalni egy haverral...tul korán haza akart menni az apjára hivatkozva, aztán útközben találkoztunk az apjával az meg egyből kérdezte hogy hát te lányom hogyhogy ilyen korán? De előtte ez a haver csak úgy spontán megkerdezte mennyire tartom őt jó havernak.. Meg már hetek óta ment a szervezkedés egy másik barátommal ő intézte az egészet a hátam mögött és állítólag nekem akartak meglepetést.. Hát szép meglepetés volt mikor másnap reggel arra keltem hogy az akkori barátnőm ott sír a szobám ajtaja előtt hogy ő nagyon szeret de későn jött rá.. Igaz már előtte is voltak furcsa dolgai.. Én vettem el a szüzességét de már rá két hétre elment egy hétvégére Gyálra a Mamájához és kiszivott nyakkal jött haza csak nagyon gyenge folt volt és nem foglalkoztam vele.. És mégis leultunk megbeszéltük.. Elmondta hogy a haverom kinyalta aztán (mivel ő meg akkor nem szeretett szo.pni) a srác ramaszot de mire betette volna a párom ellokte.. Állítólag hogy aztán mi történt én se tudom nem is érdekel 🤷‍♂️ de megbeszéltem vele és én marha együtt is maradtam vele.. Pedig basszameg akkoriban aztán tényleg ku.rva kapós voltam..na mindegy a lényeg hogy pont erre akartam ravilagitani hogy a nők semmivel sem különbek nálunk férfiaknál.. Ugyanúgy elmentek és beleültök másnak a farkába ha éppen olyanotok van.. Persze tisztelet a kivételnek mert mindig van, ahogy a férfiak között is.. Én azt mondom hogy egyszer élek.. És bánjam meg amit megtettem, vagy ragodjak rajta milyen jó lett volna ha...?

Ez meg a másik olyan duma amitől kihullik a hajam hogy ha szereted nem csalod meg...ha szeretek valakit de én mégis vágyom más nők érintésére is mert egyszerűen pasi vagyok és hajt a vadászösztön, vagy csak egyszerűen pasi vagyok és megdugnek mindenkit aki egy kicsit is tetszik attól még a páromat ugyanúgy szerethetem..a szex és az érzelmek nem minden esetben kell hogy összefüggjenek.. Mindegy ezen tényleg kár vitatkozni mert aki hűséges az mindig undorítónak fogja találni azt aki nem az... A lényeg hogy egyforma arányban vagyunk undorítóak

2021. aug. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
80%

Utolsó #38

Te nem egyszerűen pasi vagy, hanem te egy ösztönlény vagy. Megragadtál az állatok szintjén.

2021. aug. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
100%

#38

Akkor a párod is megcsalhat téged?

2021. aug. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!